- Tajemnica tkwi w tym, że nie ma niepijących szpiegów. Żeby być skutecznym szpiegiem, pić trzeba. Karierę robili ci, którzy pili, ale się nie upijali. Rosyjskie laboratorium na Łubiance, które specjalizowało się w truciznach, wyprodukowało nawet tajemniczą tabletkę, która to umożliwiała. A Putin, choć zaczynał w KGB, wiele nie pije. Z kieliszkiem wódki się go nie widuje - Wacław Radziwinowicz rozważa, dlaczego Władimir Putin nie zrobił kariery jako szpieg.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wg mnie to on zrobił karierę. I to największą ze wszystkich szpionów. Zauważmy że jest idealnie dopasowany do potrzeb.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  He, he. A kiedy i gdzie miał Putin zrobić karierę szpiegowską ha? Był młodym szczawiem jak się ZSRR posypał a w NRD co i kogo miał szpiegować? A potem poszedł w politykę i w prezydenty i karierę zrobił o wiele większą niż szpiegowskie pionki,
  które dla niego teraz pracują.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Dziękuję panie Wacławie bo jak zwykle tekst interesujący wskazuje na znakomitą znajomość tematu, podkraszony humorem oraz pewną dozą ironii. Wspaniałe artykuły otrzymujemy spod pańskiego pióra. Nie zdarzały mi się nigdy te "dzieła pańskiego dziennikarstwa opuścić. Jeszcze raz dziękuję i proszę o więcej.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Dlaczego poprzedni prezydent go namaścił? Musiał mieć coś za plecami, nie mógł być słabym pionkiem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  przyjmując kryteria pana Wacława, to on sam miał/ma niezłe zadatki na szpiega;)))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wacuś, ty już przestan się ośmieszać! Ty Rosję teraz znasz tak samo jak lalkę, która widzisz przez szybę. Albo zapisz się do pisu, oni lubią takich antyrosyjskich bajkopisarzy:)
  @art999
  A ty artysto już nigdzie nie nie musisz się zapisywać, bo jesteś członkiem PKT.
  Postsowieckiego Klubu Trolli.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  @art999
  To po co wywalaliscie Radziwinowicza z Moskwy. Teraz moze pisac to co chce.
  Ile dostajesz za takie pisanie. Wiedz ze 98 najbogatszych Rosjan ma wiecej majatku niz cala reszta populacji. Oni mieszkaja z rodzinami na zachodzie i dla nich przecietny Rosjanin to tylko zrodlo majatku.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  `