Za kilka dni ukaże się kolejna książka Jacka Fedorowicza - zbiór felietonów 'Święte krowy na kółkach'. W swoich tekstach, publikowanych na przestrzeni ostatnich piętnastu lat, znany satyryk, aktor, biegacz i publicysta pisał między innymi o zmieniającej się Warszawie, o języku polityków i o swoim udziale w maratonach. W nowej publikacji autor prezentuje także wiele swoich rysunków. Michał Nogaś rozmawia z Jackiem Fedorowiczem nie tylko o książce. Całość zaczyna się od... podziękowań.
Więcej
  Komentarze
  Boże, stronka bez obecności wszędobylskich trolli. Nie mogę.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Piękna rozmowa, piękne tresci, piękna dykcja. Wywiad ten powinno się puszczać młodzieży w szkołach. Panie Jacku dobrze było Pana znów usłyszeć. Panie Michale dzięki za ten program. Pozdrawiam obu Panów serdecznie. Bardzo uważna rowerzystka uliczno-chodnikowa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bardzo, bardzo dziękuję i życzę doskonałego zdrowia jeszcze przez co najmniej 40 lat. Cudowny wywiad, dzięki GW.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak nie Pan to kto Panie Jacku? Pietrzak....?, ktoś musi tlumaczyć ten świat, coraz mniej Was z Waszego wspaniałego pokolenia zostało i coraz mniej z Was cokolwiek się chce......l
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Panie Jacku! Bardzo dzikuje, ze udzielil Pan tak milego wywiadu.Wzruszajce bylo zobaczyc i uslyszec Pana, przeciez to z Panem spedzilam moja mlodosc!!! Dziekuje i powodzenia w kolekcjonowaniu cisnieniomierzy zycze! Bardzo wierna czytelniczka i sluchaczka.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Drogi Panie Jacku, bardzo miło Pana widzieć i słyszeć. Serdeczne pozdrowienia!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `