Mnóstwo historii, wiele wspomnień, prawie jak rodzina. "Trójka była naszym drugim domem" - mówią zgodnie. Byli dziennikarze Trójki w "Kublikacjach"

Magda Jethon, Jerzy Sosnowski, Michał Nogaś, Agnieszka Kublik; Zdjęcia: Anna Czuba, Paweł Głogowski, Igor Nizio; Realizacja: Edyta Iwaniuk; Montaż: Michał Szyszka
17.11.2017 19:15

Gdybyśmy dodali lata, które goście Agnieszki Kublik przepracowali w Trójce, otrzymalibyśmy wynik 72. Przez ten okres wspólnie przeżywali lepsze i gorsze chwile. Mają wiele wspomnień i opowieści związanych z pracą przy Myśliwieckiej. Zgodnie podkreślają, że w radiowej Trójce czuli się jak w domu, a kolegów i koleżanki z pracy traktowali jak rodzinę. Magda Jethon opowiedziała o swoim pierwszym dniu pracy w Trójce, Michał Nogaś przyznał, że zdarzyło mu się zasnąć nad montażem dźwięku, a Jerzy Sosnowski przypomniał desperackie próby obrony popołudniowych obiadów z żoną. Dziś łączy ich m.in. to, że już nie pracują w Trójce. W 'Kublikacjach' opowiedzieli, czy wciąż zdarza im się słuchać audycji, co myślą o dzisiejszej Trójce, a przede wszystkim postarali się odpowiedzieć na pytanie, dokąd obecnie zmierza radiowa Trójka.

Inne

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka