Gościem 'Crash Testu' Dominiki Wielowieyskiej był Robert Górski - satyryk i twórca serialu 'Ucho prezesa'.

O końcu prac nad ostatnim - czwartym sezonem 'Ucha prezesa':
Kręcimy czwarty sezon, ostatni. Tak się dogadaliśmy, tak miało być od początku. Wydaje mi się, że to wystarczy. Rola tego serialu została spełniona. Jestem już tym zmęczony, chciałbym zrobić coś innego - podobnie jak rzecznik Łapiński. Chcemy skończyć z przytupem. Będzie 'Ucho prezesa' w Teatrze 6. Piętro. Osobna sztuka z osobnym scenariuszem.

O ocieplaniu wizerunku Jarosława Kaczyńskiego w 'Uchu prezesa':
Ocieplam tego prezesa w 'Uchu...', chociaż może sam tak dobrze o nim nie myślę. Może chodzi o to, że sam jestem dobrym i ciepłym człowiekiem? I moja wewnętrzna temperatura przechodzi na postaci, które odgrywam?

O podejmowaniu ryzykownych politycznie wątków:
Miłe to jest, że w czwartym sezonie można już sobie pofolgować. Czuję się trochę jak Obama w drugiej kadencji. Teraz to już mogę poszaleć. Jak pójdę za to do więzienia, to już na spokojnie...

O zmianach w sądownictwie:
Przejmuję się sprawą sądów. Nie uważam, że to histeria. Tym bardziej, że nawet ludzie kojarzeni z prawicą mówią, że czasami PiS jest przesadnie atakowany, ale z tymi sądami to naprawdę przesadza. I oni też uważają, że to jest właściwie wymiana jednych nazwisk na drugie, i z reforma sądów nie ma to nic wspólnego. I przeciwnie - to źle służy państwu, krajowi i naszej przyszłości wspólnej.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  ". Teraz to już mogę poszaleć."

  no to w końcu dowal im pan jak należy! Powrzeszcz pan o mordach zdradzieckich, czep się pan Balbiny, matki prezesa, ojca. Podrąż pan w resortowych dzieciach, "fałszywych lojalkach", o Macierewiczu i jego ruskich kontaktach. Przysol im pan porządnie, bo za pitupitu do więzienia się nie idzie.
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Dobrze, że serial powstał. Bawił mnie i zmuszał do refleksji.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Byc moze Kurski pojedzie do Unii Europejskiej, reprezentowac interesy,, niepodleglej,, zapijajac ostrygi szampanem, jak to kiedys uczciwie powiedzial, o tym co robi w Brukseli. Ciemny lud pewnie nie wie co to szampan i ostrygi, wiec mu wszystko jedno i popra jego kandydature do EU.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Prezydent to swoisty ,,kapciowy,, prezesa, zreszta jak oni wszyscy Faktycznie Schetyna powinien odejsc i to dawno dawno. On moze jest i dobrym graczem w pilke, ale nie politykiem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `