W dzisiejszym odcinku programu 'Crash Test' do samochodu Dominiki Wielowieyskiej wsiadł Jakub Bierzyński, socjolog i główny doradca Roberta Biedronia. 'Moim zdaniem Grzegorz Schetyna odniósł porażkę, nie sukces' - mówił doradca Roberta Biedronia. Czy lider Koalicji Obywatelskiej powinien podać się dymisji? Jak ukształtuje się scena polityczna po wyborach samorządowych? Czy taki rezultat wyborów daje jakieś nadzieje Robertowi Biedroniowi na podbicie świata politycznego? Zobacz 'Crash Test'.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
    Wiśta wio, panie Biedrzyński. A kogo by pan postawił na miejsce Schetyny?
    A tak poza tym: masz pan rację. Cyrki jakie wyprawiało PO przed wyborami, durne głosowania w sejmie (nawet teraz wstrzymali się, idioci, przy głosowaniu kaczystowskiej propozycji kolejnego święta 12 listopada) uprawniają do wniosku, że Schetino nie jest najlepszym liderem PO. Ale to jest wina całej partii, nie tylko jego samego.
    już oceniałe(a)ś
    6
    0
    Jasne, prawdziwym wygranym tych wyborów jest Biedroń. Schetyna powinien podać się do dymisji i przekazać partię Biedroniowi. Czy ci wszyscy przedstawiciele 'uczciwych i sprawiedliwych' nie mogliby zająć się sobą. Np. zorganizować własną partię i poprowadzić ją do prawdziwego zwycięstwa. Wtedy Biedroń zostanie premierem, jak sobie niedawno zażyczył i wszystkich uszczęśliwi...
    @pag1951
    Schetyna jest bardzo kiepskim liderem ,pozbawionym charyzmy ,nie przyciągnie młodego elektoratu ,to fakt .Ale nie może przekazać partii Biedroniowi ,bo PO jest w zasadzie światopoglądowo bliższa PiS ,tam jest prężna frakcja konserwatywna .
    już oceniałe(a)ś
    6
    3
    Oglądałem dzisiaj występ p. Biedronia w TVN24. Niewątpliwie jest bardzo sympatyczny. Tylko co z tego? To, co usłyszałem, to czysta demagogia. A urządzanie innym partii czy mianowanie bądź usuwanie liderów, to chyba nie jest drogą odpowiednią dla - podobno doradcy - p. Biedronia. Najpierw trzeba się zmierzyć z rzeczywistością, a potem ewentualnie krytykować innych. Nie sądzę, aby wygrane wybory w Słupsku przed czterema laty, upoważniały do przekonania, że można być polskim Macron(i)em. A tak ogólnie: przydałoby się trochę więcej skromności!
    @markor18
    100% racji. Biedroń popełnił falstart i zostanie zdyskwalifikowany przy najbliższych wyborach.
    już oceniałe(a)ś
    1
    3
    Kapitalna partia Populizm 100 % :) Wymieńcie tylko Biedronia na Kasię Cichopek.
    już oceniałe(a)ś
    5
    12
    `