O skandalu wokół słów Romana Smogorzewskiego:
Był wcześniej zawieszony, a teraz wyrzucony z Platformy. jak tylko do całego zarządu krajowego dotarły informacje na ten temat - od razu była reakcja Platformy. (...) Jan Grabiec nie był na całek konwencji i trudni mi oceniać za niego - czy był na tym fragmencie, czy nie. Nie wiem tego. Miejmy miarę: to nie może być tak, że za nieodpowiedzialne słowa Romana Smogorzewskiego teraz ma odpowiadać Jan Grabiec. Może zabrakło trochę czujności, natomiast nie wkładajmy słów Smogorzewskiego w usta Grabca. (...) Nie była to konwencja PO, a reakcja partii na niego była błyskawiczna. (...) Jak tylko władze Platformy i sam Grzegorz Schetyna dowiedziały się o fakcie - od razu zareagowano.

Zakaz dla lubelskiego marszu równości:
Ja się z decyzją prezydenta Żuka nie zgadzam. Uważam, że marsze równości powinny się odbywać. Natomiast pan prezydent Żuk bardzo mocno mówi: tu decydujące są kwestie bezpieczeństwa. Nie sposób nie widzieć tego, że tego typu słuszne inicjatywy jak marsze równości generują gigantyczną reakcję środowisk brunatnych, które po cichu są wspierane przez rząd PiS-u. (...) Oskarżam rząd PiS-u za to, że daje przyzwolenie na brutalizację w polskim życiu politycznym. I za to, że wiele słusznych inicjatyw musi być rozważanych w decyzji samorządu.

O zapowiedziach komisarza dla Łodzi, jeśli wybory wygra Hanna Zdanowska:
Jeżeli ktoś może wystartować i zostanie wybrany, bo to Polacy decydują, nie pan Sasin, tylko Polacy, jeśli ten ktoś zostanie wybrany na prezydenta Łodzi, to nie może być tak, że nie będzie dopuszczony do pracy. (...) Tym bardziej, że sprawa Zdanowskiej miała podtekst polityczny - nigdy wcześniej prokuratura w sprawie dotyczącej kwestii cywilnych nie występowała z aktami oskarżenia.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  PO nie robi nic, by na nie głosować. Niestety, na liście do sejmiku podlaskiego nie mam innego wyjścia...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  cztery! xD
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  co na to mowia przepisy ruchu drogowego?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jakim autem jeździ Monika?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kierwinski ,nieodrodny synus trepa komunistycznego z Bydgoszczy
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Po prostu głosowanie na PO to tak samo jak głosowanie na PiS.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  `