- Zakres propagandy, jaki ta telewizja uprawia, pozwala mi podjąć decyzję, że ja w takim narzędziu propagandy nie chcę brać udziału - mówił o TVP w 'Crash teście' Krzysztof Materna. Co go najbardziej w instytucji kierowanej przez Jacka Kurskiego irytuje? - To, co stało się z festiwalem w Opolu jest karygodne - mówił, podkreślając, że spełniły się jego obawy z maja.
Polityka kulturalna 'dobrej zmiany' i sama osoba ministra Glińskiego, zamieszanie wokół odwołania z PISF szefowej Magdaleny Sroki - to tylko niektóre z poruszanych przez Krzysztofa Maternę przejawów negatywnych zmian w kulurze. - Nie odczuwam potrzeby artystycznego powrotu do 'żołnierzy wyklętych'. A to jest jedyna polityka narodowo zorientowana, jaką rząd chce uprawiać - tłumaczył gość Dominiki Wielowieyskiej.
Czym w takim razie powinna zainteresować się opinia publiczna? Odpowiedź w programie!
Więcej
  Komentarze
  Paani sie koorromituje porownujac oswiadczenie pana Pioetra z jego manifestem z pojedynczym personalnym kryzysem.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Pan Materna bardzo ładnie powiedział Pani Wielowieyskiej. Choć nie jest to jedyny temat, w którym należałoby jej coś powiedzieć.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  Speszylam sie i nie dodalam, ze pni Wielowiejska zachowuje sie, jaakby wywodzila sie z parti rzadzaocej. Opamietaj sie kobieto!
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  Dzekuje Panie materna za wspaniala riposte tej dobrawdy bezznadiejnej postawie pani Wielowiejskiej> Skad sie biora tacy ludzie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  jeśli PiS potrafi wywołać taką minę na twarzy pana Krzysztofa Materny to maprawdę źle się dzieje w państwie polskim:( ale jak już nawet psy zaczynają skomleć, kiedy ktoś przypadkiem włączy w domu "Wiedomości TVP", więc co się dziwić;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Gdy Materna z Jethon się mądrują, na Nowogrodzkiej wiwatują!
  już oceniałe(a)ś
  5
  5
  `