'Nie spodziewaliśmy się, że cięcia w projekcie unijnego budżetu będą tak głębokie. Polityka obrażania à la PiS przyniosła owoce. Rykoszetem dostały inne kraje.' - tak Janusz Lewandowski komentuje propozycje Komisji Europejskiej. Ujawnia kulisy negocjacji. Europoseł mówi też wprost- to jest najwyższy czas by bronić ostatniej enklawy Sądu Najwyższego. Czy będzie porozumienie PiS z Brukselą? Czy Donald Tusk wystartuje w wyborach prezydenckich? Zobacz cały wywiad Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jaki to piękny paradoks, Morawiecki myśli że mówi wystarczajaco płynnie żeby wygłaszać mowy po angielsku, a ja myślę że nie dostałby pracy jako kelner w Londynie.
  @starygibbon
  nie no, bez przesady, wiadomo przecież, że nie awansowałby na kelnera. Kelner musi być wygadany, komunikatywny, dobrze wyglądać. Facet nie jest głupi, ale od razu taki awans? Powoli, wstrzymać konie:))
  już oceniałe(a)ś
  22
  0
  @starygibbon
  A co myślisz o polskiej restauracji?
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @baza
  Załóżmy że chocby nawet problem komunikacji się zmniejszył, z moich obserwacji wynika że dobry kelner powinien się wykazać refleksem i choćby minimalna błyskotliwością.
  Morawiecki bylby jak szatniarz z Misia : "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?"
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @starygibbon
  Przecież to jest gwn, a nie żadana płynna angielszczyzna.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  @halfl-itra
  Nie masz racji , Pan Prezes uznał że on ( Morawiecki ) bardzo dobrze zna angielski i tak ma być.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @starygibbon
  Ja myślę, że by się dostał. "Legendarny" tatuś na pewno by jakoś to załatwił.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @modelarz
  Odnosnie autorytetu mam wlasny jeden niestety nie w tej parti. Zarty tego rodzaju moga tez byc na zamowienie. Takie "ocieplanie" prezesa i zarciki
  Ucha Prezesa mijaja sie z zalozeniami. Juz to widac, ze mamay kukt nie tylko Lecha , a blizniakow. PO prostu dostaje torsji i boje sie o swoj ekran laptopu.
  Zaoszczedzcie ludzie na wyborczej tej katastrofy. Wiadomo,ze z razdem pis tylko idziemy na dno. Kwestia czasu.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @_szymi
  odsylam cie do You tube wszystko o panach Morawieckich tatusiu, jak dostal paszport w jedna strone za uslugi dla owczesnych decydentow i o synusiu.
  tak na marginesie ten stary osiol kompromituje ciaglymi uwagami dla glupawego Jasia . Poziom tatulu-synulu zwala z nog. Juz widze ludzi przyzwyczaili do tej wiochy. Polska jako panstwo nie ma doprawdy wlodarzy
  i nigdy nie miala. Gadania pseudohistorykow moga zwiesc bowiem nigdy nie ma porownania, jak to sie mialo na tle Europy. Wiem, ze kiedy Niemki czytaly pisma kobiece poradniki w gospodastwie i myly krowy to polskie dzieuchy "wstdaly sie na sianku" jak pisze literat i ani czytaty. ani pisaty.
  Polecam ksiazke Adama leszczynskiego NO DNO PO PROSTU JEST POLSKA
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Płynna angielszczyzna Morawieckiego to PiSowskie łgarstwo na potrzeby ciemnego ludu. Trzeba znać swoje ograniczenia. Żaden normalny człowiek, który skończył kurs latania na szybowcu na dostateczny z minusem, nie wpycha się za stery pasażerskiego odrzutowca. Matołusz, mierny korpoludek z przypadku dowodzący państwem polskim najwyraźniej jest zbyt ograniczony, żeby samodzielnie ocenić jak marnie mówi po angielsku.
  @_szymi
  dokladnie na tym polega problem...
  czym wiecej wiesz tym wiecej rozumiesz jak wiele nie rozumiesz i jak niewiele umiesz
  Sokrates byl skrajnym przykladem...
  taki Morawiecki no coz jest przypadkiem z przeciwnego kranca...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Proszę się nie obawiać. Ta angielszczyzna jest dość drętwa i wymaga pracy specjalisty od fonetyki..
  już oceniałe(a)ś
  76
  0
  W Polsce ludzi ze znajomością języków obcych, przy okazji mówiących z sensem w języku ojczystym, na dodatek kompetentnych w różnych dziedzinach, jest w obecnych czasach wielu...tylko oni ni chuchu nie garną się do rządzenia tym padołem nieszczęść...
  @-00-
  Zmieni się to jak pojmą, że głupcy decydują za nich i o nich
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Poczekajcie jeszcze trochę i zaraz zobaczycie jak się skończy socjalistyczna gospodarka prowadzona przez tych "domorosłych ekonomistów" z PIS-u.
  Już brakuje ludzi do pracy w budownictwie. Jak byłem dzisiaj w Lidlu, starsza pani na kasie niemalże płakała.
  Nie ma komu robić. Młodzi wolą siedzieć w domu niż tyrać w markecie. To są efekty sławetnego "programu 500+", którym tak chlubią się PIS-owscy wstawacze z kolan. Następnym efektem będzie inflacja.Jest już tuż tuż za rogiem (obym się mylił, bo mam trochę oszczędności ). Szkoda Polski, szkoda naszych dzieci.
  Pozdrowienia dla Pana Janusza Lewandowskiego - zawsze uważnie słucham jego wypowiedzi. To jeden z najmądrzejszych polityków po "jasnej stronie mocy".
  już oceniałe(a)ś
  39
  1
  Jakby Pan posluchal kiedys "plynnej angielszczyzny" Morawieckiego to by sie Pan przestal bac :-) :-) :-)
  Spokojnie wciaz mozna wybronic to dukanie na poziomie licealisty "nieporozumieniem jezykowym" w razie czego....
  już oceniałe(a)ś
  23
  1
  Nie dyskutujemy z arawin321-to pisowski troll,i tyle w tym temacie
  już oceniałe(a)ś
  16
  1
  Co do polityki gospodarczej Morawieckiego, wychwalanej tu przez niektórych: nie jest tak łatwo i szybko zarżnąć gospodarkę w dobrej kondycji, jak Polska w 2015r. Wenezuelscy marksiści potrzebowali na to aż 20 lat - tak długo, bo ratowała ich ropa. Greccy populiści - 15 lat, ale nie zarżneli do końca, bo Unia nie pozwoliła. PiSowi i Morawieckiemu wystarczą 2 kadencje, o ile im tą drugą damy:
  Miłe złego początki, lecz koniec żałosny.
  Nie chciały w jarzmie chodzić woły podczas wiosny,
  W jesieni nie woziły zboża do stodoły,
  W zimie chleba nie stało, zjadł gospodarz woły
  Te "miłe początki", to te wszystkie "plusy": pięćset, mieszkanie, i wszystkie inne...
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  `