W polityce zadebiutował od razu w roli ministra. W rządzie Ewy Kopacz stał na czele resortu sportu. Rzadko udziela wywiadów.- Ja byłem przez dwadzieścia kilka lat uczony zasad fair play, szacunku do przeciwnika i do uczciwej gry. I tu takiej nie ma - mówi o pracy w Sejmie Adam Korol, obecny poseł PO. Polski wioślarz, czterokrotny mistrz świata i mistrz olimpijski z Pekinu, jest przekonany, że władza staje się coraz bardziej autorytarna. W 2015 deklarował, że 'chciałby być nową twarzą polityki'. Dlaczego teraz trzyma się z boku? Zobacz rozmowę Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Kiedy wlasciciel dyskoteki nie zapewnia bezpieczenstwa tam przebywajacych, dyskoteka zostaje zamknieta na mocy istniejacych przepisow.
  W sprawie stadionowych bandytow dyskusja toczy sie od zawsze i jest tylko coraz gorzej..
  Przed laty Margaret Thatcher utemperowala te dzicz. Zniknely wysokie ploty okalajace boiska i zapanowal powszechny spokoj.
  @foxfire101
  Jest pewien sposób stosowany w pewnym, chyba azjatyckim państewku,oprócz wysokich kar finansowych, bezwzględna kara chłosty! Nikt nie musi być bity, chyba że zachowuje się jak dzikus...
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  `