Neumann o Jakim: Jeśli on jest zadowolony, to jest coś nie tak z głową

Sławomir Neumann, Justyna Doborsz-Oracz; Zdjęcia: Marcin Urban; Realizacja: Maciej Czajkowski; Montaż: Katarzyna Szczepańska
06.02.2018 18:45

- Prezydent stchórzył. Nie rozwiązał kryzysu tylko go odsunął w czasie- mówi przewodniczący klubu PO o podpisaniu przez Andrzeja Dudę ustawy o IPN. Jeszcze ostrzej skomentował słowa wiceministra sprawiedliwości. Patryk Jaki stwierdził, że 'całe zamieszanie spowodowało, że wybrzmiało stanowisko Polski'. - Musiałbym powiedzieć coś przykrego o kondycji psychicznej Patryka Jakiego. Zanim Jaki nie zabrał się za 'ochronę polskiego dobrego imienia' i walkę z 'polskimi obozami śmierci' to takich przypadków na świecie było około tysiąca. Jak się za to zabrał Jaki to było 24 milionów wpisów w Internecie - wskazywał Sławomir Neumann.

Szef klubu PO zapowiada ofensywę Platformy pod hasłem odbudowy zaufania do Polski. O co chodzi? Dlaczego w 2006 roku PO głosowała za karami w sprawie pomawiania Polski? Jakie wnioski wyciągnęła partia po kryzysie związanym z głosowaniem w sprawie aborcji? Zobacz cały wywiad Justyny Dobrosz-Oracz.

Inne

Więcej tematów
Wiadomości z kraju
Wiadomości ze świata
Tylko Zdrowie
Sport
Kultura
Gospodarka