Okazuje się, że historia kontaktów Mateusza Morawieckiego z Jarosławem Kaczyńskim jest długa. Zaczęło się w 2013 roku. Ale to nie koniec. 'Jak Mateusz został doradcą Tuska, to dostał propozycję także od prezydenta Lecha Kaczyńskiego, by jemu doradzał. Powiedział tak' - ujawnił Kornel Morawiecki w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz. Do współpracy nie doszło, bo jak twierdzi ojciec obecnego premiera, Lech Kaczyński chciał, by Mateusz Morawiecki opuścił wtedy Tuska. Marszałek senior ostro sprzeciwia się zaostrzeniu prawa aborcyjnego. 'Ten spór aborcyjny, który nam się teraz szykuje w parlamencie, to jest spór niszczący. Jestem przeciwnikiem zmiany kompromisu aborcyjnego'- podkreśla. Wbija szpilę prezydentowi Francji. 'Chyba Macron jest mniej wykształcony od mojego syna'. W jakiej sprawie Mateusz Morawiecki będzie w stanie przeciwstawić się Jarosławowi Kaczyńskiemu? Dlaczego Kornel Morawiecki oskarża Pawła Kukiza o kłamstwo? Zobacz wywiad z ojcem nowego premiera.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Temu panu podziękujemy. On już tyle bredni naopowiadał, że lepiej niech już milczy...
już oceniałe(a)ś
tym ludziom woda sodowa uderzyła do głowy, i to jest nasz problem, wspieramy starych kombatantów a la Morawiecki senior, dając im wysokie i dobrze płatne stanowiska, a oni w zamian chcą rozpamiętywać lata 1970 - 1989.
już oceniałe(a)ś
Jak syn nauczy Macrona nie tylko nożem i widelcem, ale i łyżką i przy okazji jak się robi prezentacje w Power Poincie to dostanie katedrę na Sorbonie.
już oceniałe(a)ś
Obejrzałam. Mateuszek jak Jezusek w żłóbku pokój Polsce przyniesie i Unię ubogaci. Ciężki los mieć ojca idiotę, jeszcze cięższy pozostawać pod jego wpływem.
już oceniałe(a)ś
A Mateuszek dal Macronowi krzyżyk poświęcony przez Rydzyka w Świątyni Opatrzności, jak nie dal to zaprzepaścił szanse dla re chrystianizacji.
już oceniałe(a)ś
Czy synuś odziedziczył po tatusiu demencję galopującą?
już oceniałe(a)ś
Wystrzelić ich wszystkich na księżyc.
już oceniałe(a)ś
A kto bedzie doradzac temu gnojkowi, bo mam nadzieje, ze nie tatus.
`