'Jesteśmy na początku rozmów, ale jestem pełna optymizmu. Nie będą hamulcową koalicji, ale podmiotowej' - mówi Katarzyna Lubnauer po spotkaniu z Grzegorzem Schetyną. Ale przyznaje, że dalej ma alergie na hasło zjednoczona opozycja. Poprze Trzaskowskiego? Dlaczego niedawna prawa ręka Ryszarda Petru postanowiła rzucić rękawicę przewodniczącemu? Czy ma pomysł jak opozycja może pokonać PiS? Zobacz I kto tu rządzi w gabinecie przewodniczącej. Kubek z napisem Ryszard szef wszystkich szefów jeszcze tam stoi...
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Choć od początku istnienia Nowoczesnej z uwagą obserwowałem Panią Katarzynę , muszę przyznać że nie doceniałem dotąd jej klasy , a jest ona w dzisiejszych czasach trudna do przecenienia . Wreszcie odrobina optymizmu , że mamy taką świetną szefową Nowoczesnej .Szczególnie było satysfakcjonujące posłuchać jak sobie radzi w rozmowie ze Sroczyńskim . Brawo ! Tak trzymać Pani Katarzyno !
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Pani Przewodnicząca - w rozmowie ze Schetyną proszę poprosić o wycofanie z sieci POwskich Scherfnakrów. Kręci się tu tego dziadostwa niewiele mniej niż tych z PiSu.
  No i nie dać ograć się tym kołtunom - na prawdę trzymam kciuki żebyście rośli w siłę i z czasem PO razem z PiSem przerobili na polityczny nawóz.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Nowoczesna - czyli liberalna pod względem światopoglądowym i gospodarczym partia - prawdziwa alternatywa wobec konserwatywno-socjalnego PiSu (PO nią nigdy nie było i raczej nie będzie). Problem polega na stosunkowo niskim zapotrzebowaniu na liberalizm wśród polskich wyborców, którzy są z natury konserwatywni światopoglądowo (i nie wincie za to wyłącznie KK, ściany wschodniej, czy jakiegokolwiek stracha na wróble jeszcze da się wymyśleć. Komuna była równie pruderyjna, jeśli nie bardziej. Tak po prostu mamy z rozmaitych przyczyn. To się zmienia, głównie za sprawą okresowych wyjazdów na zachód, zachodnich mediów, rozmaitego rodzaju akcji i postępującej szybko laicyzacji, ale na zmiany potrzeba czasu) i ciężko doświadczeni przez "liberalizm" gospodarczy lat po transformacji, ergo nie wydaje się prawdopodobne, żeby N. wygrała najbliższe wybory parlamentarne - te PiS (o ile się sam nie wyeliminuje lub nie nastąpi światowy krach gospodarczy) ma w kieszeni ale kolejne - jeśli uda im się przetrwać bez ulegania pokusie zjednoczenia z PO, wzywania Tuska na pomoc - mogą jak najbardziej. Do tego czasu czyli za 5 lat ludzie będą zmęczeni PiSem, który przecież nie może w nieskończoność wymyślać coraz to nowych programów socjalnych, tym bardziej, że Unii skończą się pieniądze - nie dlatego, że w Brukseli nie lubią PiSu, chociaż nie lubią - a z powodu odejścia 2-go co do wielkośći płatnika netto i problemów Francji.
  Czyli na razie widzę to tak... PiS wygrywa kolejne wybory - miejmy nadzieję, że bez większości konstytucyjnej - ale jak każdą partię będącą zbyt długo przy władzy zaczynają ich obciążać kolejne afery, poza tym lud potrzebuje igrzysk - więc w 2023 nadejdzie czas na zmiany i Nowoczesna może tutaj błysnąć jako partia z nowymi pomysłami i nieskalana udziałem w rządach.
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Pani dziennikarka to chce zostać modelką? Jeśli ma Pani niedosyt uwielbienia swojego wizerunku to proszę zmienić branżę.
  @lwplwp
  Bardzo lubię panią Justynę, ale rzeczywiście trochę umiaru w makijażu przydałoby się. Pozdrawiam.
  Za Panią przewodniczącą trzymam kciuki.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Przykro mi to powiedzieć ale słaba jest ta pani, myszka agresorka też jest słaba. W kasie pustki, nie rozumiem na co ludzie liczą. Bida z nędzą
  już oceniałe(a)ś
  1
  11
  `