'Jestem zakochana w swojej pracy i nigdzie się nie wybieram' - tak Anna Streżyńska komentuje medialne spekulacje, że straci stanowisko w wyniku rekonstrukcji. Nie żałuje, że nie wstąpiła do PiS-u. 'Jestem niepartyjna z zasady'- mówi Justynie Dobrosz-Oracz. Otwarcie przyznaje, że odrobiła polityczną lekcję i nie krytykuje już obniżenia wieku emerytalnego. Jaką rewolucję szykuje na Facebooku? I kto jest hamulcowym cyfryzacji? Zobacz całą rozmowę.
Więcej
  Komentarze
  Facebook będzie podlegał polskiemu prawu, czyli w domyśle prawu pisowskiemu. Wszyscy wiemy, co to za prawo. Jak wszystko inne pisowskie.
  @wujek_zbyniu
  jak się fejsbuk nie podporządkuje, to po cichu podmienią na pisbuka ;-)
  Kamińskiego i Wąsika "jara to!" (jara - oczywiście od imienia naczelnika...)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Siła łamania kręgosłupów przez PIS jest zatrważająca , albo ONI mają taką siłę albo kręgosłupy są w fatalnej kondycji .
  @tad-tad
  Kręgosłupy słabe - jak najbardziej, ale ma to związek z faktem, że łby są puste!
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  @tad-tad
  Moźe w tym przypadku nie ma czego łamać? Czy przyzwoity człowiek pozostawałby na służbie notorycznych obrzydliwych i bezwstydnych gwałcicieli polskiej Konstytucji?
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  A jeszcze tak niedawno niemal wszyscy dziwili się, że jest w pisowskim rządzie. A tu ... zonk! Pokazała swoje prawdziwe oblicze!
  już oceniałe(a)ś
  54
  1
  Szkoda - ostatnia nadzieja rozumu i przyzwoitości w pisowskim rządzie padła bez walki. Ta naklejka na laptopie jest wymowna, no i ta obrona polskich faszystów na FB. Jednak nie znam się na ludziach. Tak więc najpierw będziemy mieli Chiny, potem Korea N, no i dopiero wtedy pis padnie.
  już oceniałe(a)ś
  47
  1
  Chodzi o to , żeby nie facebook nie blokował faszyzującej propagandy kremlowskich trollowni, która ostatnio napotkała na problemy i z pomocą pożytecznych megaidotów w PIS wprowadzona zaotanie pełna wolność, kóra ma ostatecznie ma zepchnąć demokratyczny kraj w otchłań najdzikszego faszymu. Przy okazji wytnie się wszystkich oskarżajacych PIS o realizowanie rosyjskich interesów, oskarżenia o rosyjskie powiązania Macierewicza uzna za fake news.. i pozamiatane! jesteśmy już ruskim krajem.
  już oceniałe(a)ś
  38
  0
  Brawo, teraz Ziobro chce jeszcze dorwać facebookowicz?w.
  @paweldeeee
  To się wreszcie młodziaki ruszą znad fejsbunia. I może zamiast raczyć się kawką w Starbuniu i przesiadywać w hipsterskich sieciówkach rozejrzy się wokół...
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Co to jest "Cyber - patriotyzm"? Wie może ktoś?
  @tksiazek
  To taki patryjotyzm na piśmie .W tym przypadku na sieci. NIc specjalnie dla kraju nie musi robić,wystarczy,że pisze w wirtualu.Za to w realu może sobie dowolnie krqaj rozwalać.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @tksiazek

  Nasza Klasa zamiast fejsbuka, TV Republika zamiast Youtube i GaduGadu zamiast WhatsApp.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @pauleycz
  Fajno by było. Problem w tym że prawactwo obsiadło wszelkie portale. I zachwyca się swoim kretynizmem.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @tksiazek
  Na zasadzie analogii do cyberseksu, podejrzewam, że raczej to takie coś średnio porywające człowieczeństwo.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @tksiazek
  To chyba ja jestem tym "cyberpatriotą". Nie mam konta na "pejsbuku"z tytułu moich rasistowskich poglądów. Poglądy można mieć, ale nie należy ich głosić. Inaczej podpada się pod jakiś paragraf. Nie " ćwierkam" z tytułu tych samych poglądów. Czasami coś tam "wygugluję", ale czynię to, gwałcąc moje poglądy. Wyrzuciłem Skejpa z komputera, jak się dowiedziałem, że kupił go MS. NK?. Coś słyszałem, ale nigdy nie byłem. Z Alegro też się wypisał jak kupili to czarnu.... . Firma z RPA. Pozdrawiam.
  już oceniałe(a)ś
  0
  3
  @tksiazek
  Wiesz co to jest ten cyberpatiotyzm? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest cyberp na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym cyberp? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  @tksiazek
  To samo co kaczo-cyborg.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Prawu PIS-owemu.
  @stanio

  Bezprawiu Prawa i Sprawiedliwości tylko z nazwy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `