Długo nie udzielała wywiadów. Przez moment jej polityczna kariera w PO zawisła na włosku. Wiceszef Platformy Borys Budka zagroził jej wyrzuceniem z partii, jeśli nie wykona zaległych wyroków. 'Wszystkie wykonałam. Kosztowało mnie to kilkadziesiąt tysięcy euro' - mówi Julia Pitera. Ale to nie oznacza, że bije się w pierś. 'Na pewnym etapie apelacji jeden z sędziów sprawozdawców powinien się wyłączyć ze sprawy, bo był dyrektorem departamentu legislacyjnego Zbigniewa Ziobry'. Sąd nakazał jej przeproszenie Mariusza Kamińskiego, za twierdzenia, że zwlekał z zatrzymaniem byłego ministra sportu. Z drugiej strony Julia Pitera namawia kolegów, by oddawali PiS do sądu. 'Trzeba im wytaczać sprawę o każde kłamstwo ' - powiedziała europosłanka PO w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz. O co ma pretensje do kolegów? Zobacz cały wywiad.
Więcej
  Komentarze
  To ciekawe, że Śpiewak uwiera każdą władzę - i PO i PiS.
  już oceniałe(a)ś
  19
  9
  Nie ma słowa "pentak" jest "pętak".
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Jan Śpiewak pętak? Nie pamięta już jak A Piskorski mówił o niej, że oszołomka, bo wszędzie widziała przekręty. Radna, która była po stronie społecznej dziś zdradza swoje wartości, które wyniosły ją tak wysoko.
  @pcc
  A ta strona społeczna nie zakręciła się w swoich oskarżeniach ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Pani Pitero, nie sprawdziła się pani kompletnie, niczym biały pudel na śniegu. Jest pani niewiarygodna. Jak co dzień cierpię z powodu obecnego układu władzy, to jak co rusz słyszę, co się dzieje na komisji majątkowej i przypominam sobie, co dzieje się w tym mieście od czasów Piskorskich, Hertli, Foglerów itd. to ta moja pisowska niestrawność czasowo u mnie ustępuje.
  @wwo
  Zgadzam się w 100%. Pryncypialność pani Pitery niknie jak ten pudel gdy chodzi o swoich. Nowe pojęcie "teflonowości" jeśli chodzi o poczucie żenady.
  już oceniałe(a)ś
  6
  2
  @wwo
  Ohydne prawackie babsko.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  No niestety, mądra to ona nie jest. Taki typ tępej nauczycielki, której wydaje się, że wszystko wie najlepiej.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  No mnie tam jednak bardziej przekonuje pan Śpiewak, niż Pitera. Pewnie to moje osobiste uprzedzenie do kołtuństwa.
  już oceniałe(a)ś
  21
  18
  Mądre i zdecydowane wypowiedzi. Może kontrowersyjne...ale czy każdy NGO-sów musi mieć rację, tylko dlatego, że jest głośno wypowiada swoje poglądy. Akurat w tym przypadku, o którym mówi Pitera, nie miał. To akurat fakt.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  pisie trolle w natarciu po 1,5 za wpis. kacza zenada w stylu korpo dla biedakow.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `