- Latami z wypadku lotniczego robiliście zamach, by władzę zdobyć. Teraz z zamachu robicie wypadek, by tę władzę utrzymać - mówi Jarosław Kurski.

Kurski zauważa, że PiS obawia się, że demokratyczna opozycja ma teraz swego 'Gabriela Narutowicza'. Dlatego robi wszystko, by uciszyć pamięć o Pawle Adamowiczu. Jarosław Kaczyński spóźnia się na minutę ciszy, senatorowie PiS cenzurują uchwałę, prawica atakuje wdowę i Jego brata, że nie 'milczą nad trumną'.

Nie będziemy milczeć i jedno możemy wam w tym wyjątkowym roku obiecać. Obywatelską aktywność, o którą prosił w imieniu Pawła jego brat Piotr Adamowicz - kończy Jarosław Kurski.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Nic dodać nic ująć. W punkt, Panie Jarosławie.
@undefined
Jak zwykle.
już oceniałe(a)ś
27
0
Logika PiS: z katastrofy - wypadku lotniczego zrobić zamach, a z zamachu na prezydenta Adamowicza zrobić wypadek. To taka logika inaczej, dosyć podła logika.
@andho
To logika wyborcza. Ciemny smoleński lud wszystko kupi...
już oceniałe(a)ś
43
0
W punkt, Panie Jarosławie. Dokładnie tak.
już oceniałe(a)ś
147
3
Bądźmy w tym konsekwentni, i jeżeli już PIS straci władzę musimy ich rozliczyć. Obawiam się jednak, tak jak było o to poprzednio wszystko się rozwodni, rozmyje. Gdzie jest teraz to prawo i sprawiedliwość? Policjant, który za podejrzenie gwałtu na kilku kobietach odpowiada z wolnej stopy, a człowiek największej afery korupcyjnej w Polsce wychodzi teraz z aresztu? Ludzie odpowiedzialni za katastrofę w Smoleńsku są bohaterami? Ktoś już teraz musi to ogarnąć, protest zorganizować. Niestety Schetyna to porażka.
@OBRAZ
To teraz porównaj Schetynę z Kaczyńskim i napisz co Ci wyszło. Kogo byś wolał i jak byś nazwał Kaczyńskiego jeżeli Schetyna to porażka?
już oceniałe(a)ś
24
1
@OBRAZ
Rozliczyć można tylko głównych prowodyrów i to wszystko.
już oceniałe(a)ś
11
0
@Paragtaf22
tu nie ma co porównywać. To są inne światy. Ale żeby przeciwstawić się temu małemu zakompleksionemu zabójcy swojego brata potrzeba siły, pasji, wizji, konsekwencji. Niestety tego wszystkiego brakuje Schetynie.
już oceniałe(a)ś
22
4
@OBRAZ
Moze ty tym dysponujesz?
Tylko dlaczego nie zorganizowales skutecznej opozycji?
A kto zrobil i robi wiecej?
A kto tylko przez caly czas szkodzi,
pomaga kato-nazistowskiej mafii,
pomagajac jej rozbijac i dzielic opozycje?
Kto nie realizuje ZWYCIESKIEJ strategii,
jaka jest zjednoczony Front Demokratycznej Opozycji,
sluzy kato-nazistowskiemu zamachowi stanu.

Przeciwnikiem jest Zjednoczony Front kato-nazistowskiej mafii.
Walczy o wladze absolutna, zawlaszczenie Polski,
i dorobku nas wszystkich,
o LUP rzedu bilionow na dziesieciolecia.
Wygra, wykonczy opozycje, spacyfikuje, ograbi i zniewoli narod.
już oceniałe(a)ś
8
1
@OBRAZ
Schetyna to porazka dla PO. Po przegranych (na wlasne zyczenie) wyborach, przegraniu kampani wyborczej dla Prez. Komorowskiego, i calej liscie bledow, ktore popelnil przede wszystkim z braku naturalnej charyzmy - opozycja potrzebuje nowego lidera. Niestety poza Donaldem Tuskiem nie ma naprawde nikogo.
Po to by PiS stracil wladze: wiekszosc niezadowolonych musi nie zapomniec o glosowaniu; opozycja musi przedstawic program, ktory niezadowolone masy zaakceptuja; opozycja nie moze byc anty-klerykalna jedynie musi znalesc droge do Kosciola, ktory nie identyfikuje sie z ks. Rydzykiem, i pomoc Kosciolowi w zreformowaniu sie; wrzucanie do jednego worka calego Kosciola w Polsce razem z Rydzykiem, tylko umacnia Rydzyka, czyni z Torunia drugi Watykan - za to tez winie Schetyne. To wymaga *pracy*, to sie nazywa polityka. Polityka to jest ciezka praca i nie polega wylacznie na krytykowaniu rzadzacych, ale przede wszystkim na budowaniu konstruktywnej opozyji. Taka opozycja na dzien dzisiejszy pod sztandarem Schetyny nie istnieje. Czyli Jaroslaw Kurski tez musi wziac sie do pracy, schowac swoje ego i pracowac nad wygraniem wyborow, a nie krytykowaniem wygrywajacych rzadzacych.
już oceniałe(a)ś
0
5
@Paragtaf22
na tym polega problem, ze Schetyne porownuje sie z Kaczynskim - powinno porownac sie z Tuskiem, i wychodzi porazka.
już oceniałe(a)ś
6
1
@PJNN
Co ty za brednie pleciesz o pojednaniu gdy tymczasem mowa nienawiści i atakowanie jest dalej przez pisowców rozpowszechnianie. Przykład proszę bardzo dzisiaj jest spotkanie u premiera by przeciwdziałać mowie nienawiści a on sam matołuszek z samego ranka atakuje prywatne media że przypominają mu telewizję Urbana. Chłopcze te bzdury jakie wygadywał Urban to pikuś przy tym co dzisiaj słyszymy w pisTV i prawdomówność przy kłamstwach Morawieckiego. I zapamiętaj mowa nienawiści dalej jest rozpowszechniana przez pisiaków i "ich media". I skończ tą twoją głupią hipokryzją, opanuj się trochę.
@nowy-trend1
Wynika to z tego, że Jerzy Urban był (i jest nadal) bardzo inteligentny. W odróżnieniu...
już oceniałe(a)ś
1
0
Popieram Panie Jarosławie!
już oceniałe(a)ś
111
2
A jak politycy PiS zachowywali się po zabójstwie Marka Rosiaka?
19 października 2010 r., czyli w dniu, w którym zginął asystent europosła Janusza Wojciechowskiego,
Jarosław Kaczyński zorganizował konferencję prasową, na której wygłosił takie oto mądrości:
? ?Mamy tutaj do czynienia z wydarzeniem nowym w polskiej praktyce politycznej i wydarzeniem,
które z całą pewnością nie miało charakteru przypadkowego?;
? ?Wydarzenia w łódzkim biurze to wynik wielkiej kampanii nienawiści prowadzonej wobec PiS od długiego czasu?;
? ?Każde słowo, które będzie nawiązywało do tej kampanii nienawiści, będzie już po prostu wzywaniem do morderstw, i to bardzo mocno chciałem podkreślić. Powtarzam: każde słowo, które będzie kontynuacją tej kampanii, wszystko jedno ktokolwiek je wypowie ? czy to będzie polityk, czy to będzie dziennikarz ? to będzie wzywanie do morderstw?;
? ?Za bezpieczeństwo wszystkich biur i działaczy PiS odpowiedzialność ponosi rząd?;
? ?Będziemy walczyć o to, by w Polsce wróciła demokracja, wrócił normalny porządek polityczny, gdzie jest władza, jest opozycja, ale nie ma tego szaleństwa, tego wszystkiego, co od kilku lat w polskiej polityce w związku z rządami PO obserwujemy?.
("Mordy lepsze i gorsze", NIE 4/19)
już oceniałe(a)ś
71
0
Panie JaroslawiiwPanski komentarz jest jak zwykle merytorycznie trafny .Szacunek
już oceniałe(a)ś
55
0
`