Minęły trzy tygodnie od momentu gdy PiS wyznał miłość Brukseli i zaczął wywijać unijną flagą. W tym czasie Czaputowicz oskarżył Tuska o 'reprezentowanie Niemiec', a wiceministrem rządu Morawieckiego został antyeuropejski narodowiec. Prawo i Sprawiedliwość tak bardzo kocha Unię Europejską, że najpierw zamierza ją posiąść, a potem zniszczyć.

'Opozycjo - pamiętaj, stawką tych eurowyborów jest nie tylko przyszłość Polski, ale przyszłość całej Europy' - kończy Jarosław Kurski. Zobacz komentarz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Europa poradzi sobie bez Polski. Pomniejszony klub będzie zdrowszy. Nie mam obaw.
  @E.R
  my tam się nie nadajemy, bijmy mniejszości narodowe, żon, kochanki, dzieci...będziem Polakami.
  Mitterand wiedział co mówi. Smutne.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @E.R
  Jako euroentuzjasta uważam, że byłoby to uzasadnione i korzystne dla projektu europejskiego. Ale jako Polak i obywatel obawiam się nieuniknionej rewolucji po likwidacji dopłat dla rolników, Majdanu.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  PiS pod unijną flagą to jak operacja fałszywej flagi. Nikt trzeźwo myślący nie powinien już się nabrać na teatrzyk Kaczyńskiego w którym olszewicy udają demokratów.
  już oceniałe(a)ś
  41
  1
  Dopóki naród polski nie zmądrzeje, dopóty państwo będzie cyklicznie tracić suwerenność
  @markusekk
  Naród jako całość nigdy nie zmądrzeje. W każdym narodzie jest ok. 30% idiotów/ludzi totalnie sfrustrowanych swoich życiem/zadymiarzy/kiboli/nienawistników zazdroszczących innym sukcesów/etc. Ich się nie zmieni, zawsze będą głosować za rozwaleniem tego co jest. Elity intelektualne powinny mieć tego świadomość i, planując system polityczny, nie pozwolić przejąć pełnej władzy populistom - reprezentantom tej grupy. U nas elity zgłupiały, nie było wśród nich żadnego matematyka, stąd ta kretyńska ordynacja wyborcza (wysokie progi, d'Hondt, w Senacie jeszcze gorszy system jednomandatowy i jednoturowy/!!!/), która - jeśli się jednorazowo rozproszone siły demokratyczne nie zjednoczą by ją zmienić - będzie zawsze dawać władzę reprezentantom tej antysystemowej, nienawistnej i nie kierującej się rozumem grupy. Z tego powodu, że w takim zacofanym kraju, z przesadnymi wpływami kleru na starych i bardzo młodych (lekcje religii w szkołach - głupota pierwszych rządów po obaleniu Komuny), jest ona największą, sięgającą 1/3 społeczeństwa, mniejszością.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @cyrknoca
  Chyba że jej głosy się podzielą? Ale nagła nominacja Andruszkiewicza świadczy o tym, że partia władzy dba o to, by tak się nie stało.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Swoją drogą, skoro takie prymitywne zagrywki działają na Polaków i da się im namieszać we łbach tak niskimi metodami, to i tak mamy przeyebane na całej długości. No bo co z tego, że PIS nawet przegra te wybory, skoro przyjdzie jakiś następny cudak i wkręci ludzi jeszcze bardziej?
  już oceniałe(a)ś
  22
  3
  Czaputowicza proszę nie brac pod uwagę Jest w okresie Przepotwarzania się w jednorodnego ,wrednego członka jedynie słusznej partii
  już oceniałe(a)ś
  19
  1
  Na co nam demokracyja i insze europejskie wymysły. W naszych polskich sercach bije 500+
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Prawica to faszyzm, lewica to oświecenie. Kto się nie zgadza,ten też jest faszystą. ZSRR bis.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Nic dziwnego. Przecież Pisiorki to umysłowe Kopydłowo. Dla nich Unia jest gorsza niż miastowi.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  `