- Gdy to szef Kasy Krajowej Grzegorz Bierecki nadzorował SKOK Wołomin, jego menedżerowie byli obsypywani nagrodami, a pieniądze z kasy wypływały szerokim strumieniem. Gdy nadzór nad SKOK-ami wbrew protestom samego Biereckiego, Andrzeja Dudy i PiS przejęło państwo, okradzeni ludzie dostali pieniądze, ale pobity na zlecenie gangsterów ze SKOK-u Wołomin Wojciech Kwaśniak omal nie przypłacił tego życiem - zauważa Jarosław Kurski. I dodaje, że w czasach bezprawia i niesprawiedliwości role się odwróciły - dziś już nie KNF kontroluje SKOK-i, to SKOK-i kontrolują KNF. Zobacz cały komentarz Jarosława Kurskiego
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  "W czasach bezprawia i niesprawiedliwości role się odwróciły - teraz to SKOK-i kontrolują KNF"

  Jedno się nie zmieni, rachunki zapłacą obywatele, a Kaczyński, w duchu nie dowierzając ile ciemnego w ludzie ciemnym, dalej będzie sprzedawał historie o moralności, uczciwości i dobrej zmianie..
  @def11
  Tak jak "a po mnie choćby potop"..lub "kto komu zabroni'
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Wierzyć się nie chce ,żeby w ciągu 3 lat rozwalić państwo .Ale z drugiej strony ,czy ktokolwiek od czasu transformacji rozliczył PC a potem PIS z głośnych afer ,Telegraf.Art.B ,FOZZ itd. Byli i są specjalistami od odwracania kota ogonem ,i zdolni są do wszelkich podłości ,żeby osiągnąć cel !
  już oceniałe(a)ś
  82
  0
  Skokiem stulecia,ocenianym na 10 miliardow, byl SKOK na nasze kieszenie.
  @majak
  Kaczyński I kasiarz RP
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Naga prawda. Staje się całkowicie jasne, że ich celem jest stworzenie 'pisowskiej" oligarchii na wzór putinowski, która chwyci kraj za gardło. Mimo wszystko uważam, że im się nie uda, ponieważ w ten projekt z przyczyn naturalnych wmontowany jest gen samozniszczenia- to wiek JK. Naprawdę trzeba by się było bać, gdyby był w wieku Orbana, w kwiecie sił witalnych. To jest tak nieprawdopodobny zlepek, że gdyby nie on już dawno by się pożarli.
  @superline Ale jest pare młodszych delfinów, np. Ziobro, i Stalin do Kaczyńskiego Lenina, Brudziński.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @czarnajama
  Najgroźniejszy jest Brudziński, jest niegłupi i b.przebiegły, reszta na czele z Morawieckim to leszcze bez realnego zaplecza w terenie. Tym niemniej nawet on nie ma tej przedziwnej charyzmy, dzięki której JK zebrał do kupy tę przedziwną zbieraninę PRPR-owskich f-szy, niespełnionych solidaruchów, klerykałów, antyunionistów, nawiedzone ciotki rewolucji i cała resztę megalomanów, których każda inna partia odrzuciła. On ich latami ciułał i tresował, ale bez niego to po prostu nie zagra. Wielu z nich ma takie ego, że nawet perspektywa utraty władzy ich nie powstrzyma przed walką o wodzostwo. Chyba...Acha-Ziobro, oni się go trochę boją, więc go nienawidzą i jak Beria, będzie pierwszą ofiarą po zejściu wodza. Często się odwołuję do bolszewizmu Stalinowskiego, ale jako żywo, oni tak działają w polityce.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  A co ze spółką w Luxemburgu!? Przecież to zupełnie oczywiste, że tam Bierecki wyprowadzał pieniądze ze Skoków. Bierecki to gangster, który resztę życia powinien spędzić w więzieniu.
  @kohus1
  Cytaty z klasyków:
  "Jedźmy dalej, nikt nie woła"
  "Nikt nic nie wie"
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  a główny mafiozo będzie uczyć moralności
  już oceniałe(a)ś
  40
  0
  Aresztowano kilka osob z KNF
  po pierwsze, zeby kompetentnych urzednikow usunac i zrobic miejsce dla slugusow PiSu,
  takich jak Czuchwicki
  po drugie, zeby zastraszyc ludzi, ktorzy powazyliby sie kontrolowac szara strefe biznesu PiSu.
  już oceniałe(a)ś
  31
  1
  Jest napisane:
  " Na początku były SKOKi, a SKOKI pisem się stały."
  Pis to tylko polityczna przykrywka do SKOKU STULECIA.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  `