'To rekiet, tyle że w białym kołnierzyku i pod krawatem, a nie w dresie i z kijem bejsbolowym' - komentuje Jarosław Kurski.

Ujawniona niedawno przez 'Gazetę Wyborczą' afera KNF jasno pokazuje, że na szczytach władzy w państwie powstał patologiczny układ urzędniczo-partyjno-biznesowy. Przez najbliższe dni dziennikarze 'Wyborczej' będą się starać wyjaśnić Wam, drodzy czytelnicy, dlaczego PiS chroni Chrzanowskiego oraz jaką rolę w tej aferze odegrali szef NBP Adam Glapiński i senator Grzegorz Bierecki. Będą również sprawdzać 'obiektywizm', nadzorującego nad całym śledztwem, ministra Ziobry. Każdy z szemranych wątków tej sprawy wyjdzie na jaw.
'Taka jest rola i obowiązek niezależnych mediów' - kończy. Zobaczcie komentarz.

Kto kogo osłania i czy państwo działa? Więcej szczegółów dotyczącej całej afery TUTAJ
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Taka jest rola niaxaleznych mediow I taka jest wyborcza. Dzieki ze jestescie.
  @ont
  Za parę dni przedłużę prenumeratę GW.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @Szafirowlosa
  Ja tez, jak zawsze.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Ja traktuję aferę KNF jako kolejną odsłonę pisowskiego ZAMACHU STANU, co oznacza konstytucyjną KONIECZNOŚĆ odebrania pisowi władzy. To zadanie opozycji politycznej.
  @wyborca66

  W sedno.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @wyborca66
  Odebrać władzę (o ile się jeszcze da) i sądownie rozliczyć bandytów. Oni o tym wiedzą i dlatego zbroją WOT.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  @wyborca66
  To nasze zadanie. Chyba że już urzadziliśmy się w dupie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Dzięki za odwagę, dociekliwość i prawdę Gazeto
  już oceniałe(a)ś
  166
  1
  Po tej władzy która dąży do zaprowadzenia w kraju zamordyzmu można się wszystkiego spodziewać Wzorem Rosji będą przekazywać majątki swoim a ci następnie będą finansować PiS i jego funkcjonariuszy. Samo objęcie władzy przez PiS było chore. Pisizm to łamanie demokracji, zamordyzm, podział narodu, korupcja i wszystko to co z nami z faszyzmu i bolszewizmu. Zniszczą Polskę jeżeli naród się nie obudzi.
  już oceniałe(a)ś
  153
  1
  Dlaczego, wobec systemowego zagrożenia finansów państwa, bo tym de facto jest zagrożenie utraty wiarygodności polskiego rynku finansowego wobec zagranicznych partnerów, spowodowane obsadzeniem na stanowisku prezesa Komisji Nadzoru Finansowego, człowieka nie dość, że bez oczekiwanych przez rynki kompetencji to, kuriozum, korumpującego właściciela banku ( !! ), milczy prezes Kaczyński ?!
  Kaczyński który całe życie tropi ( przynajmniej tak mówi ) układy i patologie, zupełnie niczym pan Hilary znajduje UKŁAD na własnym nosie !
  "Dobra zmiana" to chora zmiana zmierzająca wprost do realizacji innej zapowiedzi PiS-u, Polska w ruinie.

  ps. 'Taka jest rola i obowiązek niezależnych mediów'
  Tym gorzej niestety dla mediów, należy oczekiwać przyspieszenia prac parlamentarnych nad tzw "repolonizacją mediów" czyli zamknięciem ust i przekształceniem w pisowskie szumidło niczym TVP.
  @def11
  Ta metafora z panem Hilarym - doskonała.
  Kupuję.
  +
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  @niekumaty
  oddam w dobre ręce :)
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Najważniejsze pytania to: ilu ?dobrych? prawników lub im podobnych porozsiadało się po firmach , bankach i innych podmiotach z polecenia władzy oraz kto jest do ?działy? i w jakim procecencie?
  już oceniałe(a)ś
  107
  0
  Na bejsbole też czas przyjdzie, niech tylko PiS utrzyma władzę, wtedy już jej nigdy nie odda, jak mawiał pewien klasyk. Min. dzięki bejsbolom.
  już oceniałe(a)ś
  78
  0
  Prośba do całej opozycji. Nie odpuszczajcie, nie siadajcie w studiu obok przestępców, bądź ich popleczników i nie uśmiechajcie się do nich, nie kpijcie, nie podawajcie im rąk...

  To nie ten kaliber sprawy. To zamach ba ustrój, wszystkie prawa podstawowe, prawo własności. Niebotycznych rozmiarów moralna zgnilizna. W obozie, który honorem, bogiem i ojczyzną wyciera sobie gęby na codzień.

  Jestem absolutnie przekonany, że przywódcy kaczej szajki spędza długie lata w odosobnieniu.

  Traktujmy kryminalistów, jak na to zasłużyli!
  @milleniusz
  W to odosobnienie nie wierzę ale będzie się należało.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `