Na archiwalnym nagraniu sprzed 17 lat, opublikowanym przez posłankę Joannę Scheuring-Wielgus słyszymy, jak obecny polityk PiS-u tłumaczy, że siadanie dzieci na kolanach księdza, całowanie i głaskanie ich przed duchownego 'nie miały podtekstu seksualnego'. 'Oglądając tę wypowiedź, mam wrażenie, jakbym nie wyszedł z filmu Kler' - komentuje Jarosław Kurski i dodaje: 'Piotrowicz zrobił u boku Kaczyńskiego polityczną karierę. I słusznie. Dowiódł bowiem, że można mu powierzyć każdą brudną robotę'.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Oni tam wszyscy są na właściwych miejscach.
  I pachną odpowiednio.
  już oceniałe(a)ś
  74
  0
  Stanisław "daj ciukma" Piotrowicz, zawsze na swoim miejscu.
  już oceniałe(a)ś
  46
  0
  PiS z całą premedytacją trzyma grupę kanalii jak np .....(-tu lista dyżurnych twarzyczek o urodzie "specjalnej troski"....) jako wentyl bezpieczeństwa element maskujący naprawdę grube przewały,o których dowiemy się podczas procesów sadowych po upadku PiSu. - Póki co piotrowiczów i pawłowiczów traktuję za element wk....jąco -rozrywkowy ! -"Pinczerki"
  już oceniałe(a)ś
  41
  0
  Jezu !!! Nie pokazujcie tego ryja !
  @valdec
  Niech pokazują. Warto wiedzieć komu "pod wpływem usprawiedliwionego oburzenia można dać z liścia"
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @valdec
  Jezu też nie wytrzymuje.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @valdec
  czyjego?
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Banana Republic of skur.dupel
  @padoq_76
  Ja lubię banana,a ci goście do niej nie pasują.To dobra marka.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  wiernością aktualnemu panu i nieustającą gotowością do dawania fałszywego świadectwa przez naszego bohatera zachwycił się nawet abp. Michalik, nazywając go w liście do wiernych ?gorliwym kapłanem, do którego nie ma zastrzeżeń"; tę jakże trafną, a wciąż zbyt mało znaną, skrzydlatymi słowy wypowiedzianą pochwałę, przypomniała ostatnio Joanna Podgórska w "Polityce"
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Ten prokurator powinien mieć dość seksualnego kompromatu na kacza, żeby na wieki wieków zostać na właściwym miejscu. I tak cud, że niewiele żąda.
  już oceniałe(a)ś
  19
  1
  "Ciumka" od biskupa i nie swędzi du...
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  `