Fantastyczne teorie o bombie próżniowej, helu, dobijaniu rannych po katastrofie nie znajdą się w raporcie końcowym prac podkomisji, która miała dowieść, że w Smoleńsku doszło do zamachu na prezydencki samolot. Nie dlatego, że nie wytrzymują one konfrontacji z prawami fizyki. Dziś wiadomo, że podkomisja powołana na początku urzędowania ministra Antoniego Macierewicza nie zakończy swoich prac raportem.
W PiS-ie trwa operacja pozbywania się kłopotliwego balastu. 9 stycznia Antoni Macierewicz przestał być ministrem obrony narodowej. Jego ludzi wycięto z ministerstwa, wycina się ze służb specjalnych, z Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Był potrzebny do oskarżania Donalda Tuska o udział w spisku z Władimirem Putinem na życie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Antoni Macierewicz był potrzebny PiS-owi do wylewania wiader pomyj na Jerzego Millera, Macieja Laska, do odsuwania od śledztwa prokuratorów wojskowych. - Podobało się PiS-owi, gdy przez 8 lat Antoni Macierewicz stał na czele wielkiego przemysłu kłamstwa smoleńskiego - komentuje I zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej' Jarosław Kurski. I dodaje: - PiS ma Macierewiczowi bardzo wiele do zawdzięczenia. To on przez długie lata utorował drogę do władzy. Po smoleńskich trumnach.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zaraz zaraz, to wszystko co wytyka Pan Macierewiczowi, to wszystko rekami Macierewicza robil PiS i Kaczynski. To w ich imieniu, na ich zamowienie, i z ich pomoca, tworzyl Macierewicz najwieksze klamstwo w historii Polski.
  Jesli zatem mysla oni, ze pozbeda sie Macierewicza i umyja rece to grubo sie myla, bo Macierewicz przyrosniety jest do Kaczynskiego mocniej niz jego wlasny brat blizniak.
  @duszpastuszek
  Maciarenko to kompost,na którym szczerbaty się pleni.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @duszpastuszek
  nie wiadomo kto do kogo bardziej ? jeszcze się okaże.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  akceptacja kłamstwa smoleńskiego, w które uwierzył suweren, albo które nie przeszkadza suwerenowi, czyni suwerena odpowiedzialnym za to kłamstwo. Prawdziwi Polacy, zostaliście przez Kaczyńskiego oszukani. Zostaliście oszukani na własne życzenie. Jesteście więc odpowiedzialni za to zło, które kłamstwo smoleńskie spowodowało w Polsce i w społeczeństwie i będziecie to mieli na sumieniu do końca życia.
  @andho
  Obłudą i kłamstwem możesz objechać świat dookoła, ale z powrotem już nie wrócisz.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Wydało się, że pracuje na rzecz Rosji i teraz usuwają, bo się jeszcze suweren wścieknie?
  już oceniałe(a)ś
  55
  0
  To jest lekko powiedziany, ale najbardziej stratny będzie na tym kościół. I bardzo dobrze, bo to tylko biznes na kłamstwie. Obiecywać durniom coś nieweryfikowalnego i jeszcze kazać im za to płacić. Błogosławieni ci , co uwierzyli a nie widzieli. To dopiero jest spot reklamowy. A mówią, że psychologie dla debili wymyślono w dwudziestym wieku.
  @ablewski1961nz
  Kk to biznes na kłamstwach i bajkach,więc i trotylowy serial do nich pasuje.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @ablewski1961nz
  "To dopiero jest spot reklamowy. A mówią, że psychologie dla debili wymyślono w dwudziestym wieku."
  ;))) No wlasnie, bajka stara jak swiat
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Psychopatyczna kanalia wykorzystana, a gdy okazało się, że ma związek ze służbami i zostawił ślady powiązań, to najlepiej się go pozbyć. Myślę, że stać go na honorowe rozwiązanie. Do czego zachęcam...
  już oceniałe(a)ś
  38
  1
  Zastanawia, dlaczego Macierewicz nadal zachowuje uprawnienia do gabinetu w MON. Złośliwi powiadają, że w czasie swojej dobrej passy w MON wybudował ze swojego gabinetu podkop do rosyjskiej ambasady. Warto byłoby to sprawdzić.
  już oceniałe(a)ś
  34
  0
  panie macierewicz...w szufladzie biurka jest pistolet..doskonale pan wie co z nim zrobic....
  @sesil
  Tak,zacznie strzelać do przechodniów.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @bra-tanki
  A może mógłby zacząć od prezesa? Za to, że zabawki mu zabrał?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Zamist munduru ,kupią mu kaftan i Tworki.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  `