- Nie będziemy pana prezydenta atakować i lżyć tak, jak lżono Bronisława Komorowskiego. Prosimy jako obywatele o jedno, niech pan dotrzymuje słowa i dba o majestat urzędu prezydenta RP - mówi Jarosław Kurski, pierwszy zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'.
Więcej
  Komentarze
  A ja lżyłam, lżę i lżyć będę bo on wyjątkowo na to zasługuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Nie mam oczekiwań względem kaczorowej maskotki o mentalnosci Kalego
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ludzie! Nie lzy sie z kogos! Lzy sie kogos! Piszac byle jak wyrzadzacie krzywde sprawie o ktorej piszecie! Jesli nie umita, to nie piszta ino idzta do szkoly sie nauczyc pisac!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Redakcja GW stara się przestrzegać savoir vivre w stosunku do adresata tego oświadczenia red. Kurskiego. Ale na naszym forum zbyt wielu sPISkowców atakuje i z chrześcijańską nienawiścią lźy i tę redakcję, i jej naczelnego A.Michnika, a sam belwederski rezydent i jego dwór też traktują GW jak dżumę i cholerę w jednym. Zastępca herszta sPISku w Belwederze nie zasługuje na uprzejmości ze strony Gazety i w ogóle obrońców demokracji. Bo już wiele razy udowodnił, że nie stać go na szanowanie autorytetu głowy państwa, bo ten urząd nie na jego kwalifikacje strojony. Ale on szanuje i służy tylko faktycznej głowie państwa czyli swemu nadzorcy z Nowogrodzkiej.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Prezydent mojego kraju budzi zażenowanie. To strasznie przykre.
  @theodora Też płonąłem ze wstydu jak wlazł na to krzesło w Japonii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlatego my przegraliśmy a oni wygrali. Ich największym atutem jest chamstwo. Jeśli do tego doda się kłamstwo mamy pełny obraz zwycięzców.
  @ol!a@k Nie. Ich największym atutem jest kłamstwo, dzielenie ludzi i sianie nienawiści. Chamstwo to tylko taki lukier po wierzchu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  mi nie przeszkadzają świecące oczy na widok dudy Dody. Mi przeszkadza jego mentorski ton , teraz będzie normalnie, teraz będzie uczciwie. Przypomnijmy jeszcze raz, że autor słów "ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie" wyłudzał pieniądze z kasy sejmu. Oszust stał się moralnym wzorcem i autorytetem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Drogi Panie Jarosławie, Do apelu o nie lżenie Prezydenta się przyłączam. Jeżeli jednak sądzi Pan że pisowacizna odpowie tym samym, jest pan w błędzie.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `