- Jeżeli przedstawiciele służb będą zarządzać Trybunałem, to przez władzę wykonawczą będą pisane ustawy po to, by ograniczyć maksymalnie prawa obywatelskie - mówi w 3x3 sędzia Waldemar Żurek, rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa o doniesieniach Wyborczej o przeszłości sędziów Trybunału Konstytucyjnego Mariusza Muszyńskiego i Julii Przyłębskiej. - Nigdy osoba, która pracowała tyle lat w służbach, gdyby ujawniła takie informacje właśnie przy przesłuchaniach w Sejmie nie znalazła się w takiej instytucji jak Trybunał Konstytucyjny. Jestem co do tego absolutnie pewny - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Polska należy do UE i zobowiązała się, wstępując do niej dobrowolnie, z mandatu referendalnego, do przestrzegania zasad UE. Zasada podstawowa to taka, że Unia nie może tolerowac istnienia w obszarze Schengen państw totalitarnych!!! Sytuacja w Polsce jest bardzo poważna i groźna! Gdzie koniec obłędu?? Zawłaszczanie wszystkiego dla swoich posłusznych - przekupywanie wiernych. Przejęcie zupełne mediów publicznych i pranie mózgu społeczeństwa dokonało juz reszty. Norwidowskie Ideały siegnęly bruku.To już koniec demokracji, nadchodzi reżimowa dyktatura.
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  to nie jest droga do ..., panie sędzio ... totalitaryzm to JUŻ mamy

  na tę chwilę wygląda on jak wygląda, a będzie "lepiej"

  historia z nsdap nic panu nie mówi? początki też były bardzo podobne
  już oceniałe(a)ś
  23
  1
  No i mamy totalitaryzm! Jarek, Antek i Zbigniew wzięli wszystko! Dali 500+ i zabrali nam wolność i demokrację!!!
  już oceniałe(a)ś
  20
  1
  To żadna sensacja dla myślących Polaków - Kaczyński, Macierewicz itp. to uśpieni (przed upadkiem komuny) agenci rosyjscy!!!!
  Dla nich nadal obowiązuje powiedzenie: "Kuriec nie ptica Polsza nie zagranica"!!!
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Polacy wybrali, polacy mają. Założę się, że połowa z oburzonych komentujących na wyborach nie była.
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  Hola. Że Muszyński ma coś wspólnego z tajnymi służbami (łagodnie powiedziane), to było wiadomo już dawno. Że rządzi bardziej niż Wolfgangowa, to było widać od początku. Więc co to za sensacja dzisiaj?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to najtaniej przejęta władza ,Polacy sprzedali się za 500+,a niczym nie ustępująca komunistycznej propaganda sukcesu (TVPIS) przekona mniej świadomych,jesteśmy na prostej do totaliryzmu,nie widać siły która by to odwróciła
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ale pan sędzia Żurek nie powiedziałi tak jak to streszcza redakcja...
  @wyatearp
  No dobra, ale na odwrót też nie powiedział.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `