- PiS patrzy na młodych medyków jak na ludzi, którzy na nich nie zagłosują, więc ma ich w głębokim poważaniu - tak rzecznik PSL Jakub Stefaniak komentuje dla wyborcza.pl stosunek rządu do głodówki lekarzy - rezydentów. Jeśli nie zwiększymy nakładów na służbę zdrowia, to ci młodzi ludzie wyjadą za granicę, i kto wtedy będzie nas leczył, pani Szydło i krasnoludki - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-S chnepf. W nakładach na służbę zdrowia jesteśmy w ogonie Europy, potrzebujemy systematycznego wzrostu do 6,8% PKB - stwierdza Jakub Stefaniak.
Więcej
  Komentarze
  Ja myślę,że lekarz powinien zarabiać na początek tyle co Misiewicz u Macierewicza !!! Kto jest za ??
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Brawo!Bardzo madra wypowiedz.Oby dotarla do obecnego rzadu i....nie tylko
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Głodówka to wyczyn. Ale może należałoby zaangażować wszystkich rezydentów i zastosować metodę włoskiego strajku. Do skutku.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Spoko, w razie choroby przyjdzie krolowa Polski i nas swoim plaszczem oddzieli od zlego. Wystarczy rzucic na tace (durzo!!!!) i pan w czarnym a nie bialym fartuchu zadzwoni do krolowej i pomoc przybedzie!! Po cholere nam lekarze?
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Nie ma problemu! W PISie jest tylu ambitnych działaczy ,aktywistów.. chętnie podejmą się leczenia a że nie mają przygotowania zawodowego? Trudno rewolucja wymaga ofiar.A jak już przyjmą wszystkich swoich znajomych królika bez wykształcenia lekarskiego na stanowiska lekarzy to wtedy dopiero nastąpi dobra zmiana jak dookoła nas i wtedy podniosą zarobki.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  nie, xcionc za pomocą różańca
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @anca38
  Gorącą popieram ten głos. Po co zwolennicy PIS-u bez przerwy mówią o tym, czego nie zrobiło PO przez 8 lat. Przecież w ich mniemaniu to najgorsza partia pod słońcem: złodzieje i zdrajcy. Niech teraz PIS udowodni, że jest lepsze. Argument, że jeśli mój sąsiad kradł, to ja też mogę, jest bez sensu. Argument, że jeśli PO było be, to PIS też może być be, jest właśnie bez sensu. Co to za różnica dla Polski, czy nie robi nic w sprawie służby zdrowia PO, czy PIS. Niech się, jak mówi anca, PIS wykaże. Niech pokaże, że umie coś pożytecznego zrobić, a nie tylko walczyć o władzę i stołki.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  W nakładach na służbę zdrowia jesteśmy w ogonie Europy...
  Ale jaka OT mamy!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `