Próby zaostrzenia aborcji, zniesienie standardów okołoporodowych, teraz likwidacja in vitro - ten minister zajmuje się wyłącznie walką z kobietami - mówi w 3x3 poseł PO, były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz . Obecny minister Konstanty Radziwiłł forsuje przepisy, które de facto blokują samorządom możliwość finansowania zabiegów in vitro. Rząd ogranicza wolność samorządom - dodaje rozmówca Romana Imielskiego. Świat nagradza twórcę metody in vitro nagrodą Nobla, u nas się in vitro likwiduje; to pokazuje, jak daleko odbiegliśmy od cywilizacji - stwierdza poseł PO.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Za grosz nie ufam kobietom, które wychowują synów na księży, zamiast na mężów i ojców.
już oceniałe(a)ś
28
0
Cały PIS to jaskiniowcy
już oceniałe(a)ś
21
0
Takie jest przesłanie Kościoła, Kobieta służebnicą Pana.
@azgeip
Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie.
Św. Augustyn.
już oceniałe(a)ś
6
1
Wręcz perfekcyjny, ponury duet dławienia praw kobiet (patrz zdjęcie)!
już oceniałe(a)ś
14
0
Radziwiłł zdrajca, kolaborował ze Szwedami w czasie potopu, teraz walczy z kobietami, damski bokser.
już oceniałe(a)ś
12
0
wstydziłbym się mając takie nazwisko
już oceniałe(a)ś
8
0
Nielogiczne skoro Kosciol namawia do rodzrnia za wszelka cene dlaczego jest przeciwwny m in viddtro? To absolutny ninsens. Btrak myslenia.
@wh2015
Te osoby lubują się wręcz w realistycznym opisywaniu aktu zapłodnienia (proszę np. zajrzeć do katolickiej prasy lub posłuchać prelegentów kościelnych) i, dla nich, JEDYNIE tak poczęte dziecko (może to być nawet efektem gwałtu) ma prawo istnieć. Natomiast to, co jest związane z postępem, z rezultatem pracy wielu umysłów jest potępiane. In vitro, szczepionki...otwierają front kolejnej walki dla Ciemnogrodu.
już oceniałe(a)ś
2
0
@wh2015
Gdyby tzw. kościół uznał zapłodnienie in vitro, tym samym przyznałby, że to nie bóg jest stwórca-dawcą życia. I, że człowiek robi to równie skutecznie. A nawet lepiej od boga.
już oceniałe(a)ś
0
0
wielowiekowe koligacje wewenatrz rodowe u radziwilow spowodowaly rozne zwyrodnienia genetyczne poprzez związki kazirodcze jednym z przedstawicieli tych kombinacji jest min radziwill który ma zmiany w mózgu i myśli jak jego przodkowie przy piastowania swego urzędu ze tak ma cholota robic jak on chce to jest najgorszy minister ze wszystkich glupkow które sa w tym rzadzie chyba rowny tylko szyszce
@pertowski
ten arogancki buc ma 8 dzieciarów, jego baba rodziła jak gryzoń, to i uważa że WSZYSTKIE kobiety tak musza.
już oceniałe(a)ś
4
0
`