- Jest człowiekiem kryształowym, niezwykle uczciwym, bardzo solidnym, twardym politykiem. Moje jednoznaczne wrażenie jest takie, że jest to pełna manipulacja od początku do końca - tak sprawę Mariana Banasia jeszcze kilka dni temu komentował marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Czy marszałek Karczewski zmienił swoje zdanie na ten temat?

Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz!
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Wygląda że pan marszałek jest głupszy od posła Żalka, albo mądrzejszy od ministra Suskiego.Co pewnie na jedno wychodzi:))
  @korab1
  Ale nie za dużo mądrzejszy od Suskiego.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  @tuban45
  Być mądrzejszym od ministra Suskiego to bardzo łatwe, nawet dla takiego giganta intelektu jak pan marszałek Karczewski:))
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  @korab1
  Przecież to lekarz ,pamiętam jak dla propagandy się z Radziwiłłem wówczas MINISTREM ZDROWIA szczepili przeciwko grypie ,i co?nie pomogło? -Wam nawet ludzie w dziedzinie szczepień nie ufają.
  a propos Radziwiłła mam pytanie czy już sfinalizował sprzedaż gruntów przy pałacu w Jadwisinie czyli przy byłym Rządowym ośrodku wypoczynkowym który odzyskał w wyniku reprywatyzacji i zwrotu mienia i sprzedał za 24 mln zł w ciągu jednego tygodnia.Czy może Pan Radziwiłł wpłacił te pieniążki na fundusz zasobowy rodziny Czartoryskich którym pan Radziwiłl jako Prezes fundacji Czartoryskich wysłał 0,5 mld zł za kolekcję Czartoryskich do Luksemburga.Pan Radziwiłl był prawnie umocowany jako Prezes zarządzający Fundacji Czartoryskich do negocjacji z Ministrem KULTURY GLIŃSKIM 0,5 mld zl.za które Gliński odkupił to co było własnością NARODU OD CONAJMNIEJ 70LAT.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @gabrys
  Przecież ich nazwał niejaki Brudziński, komunistami złodziejami a sam zwiał do Brukseli. Zastanawiam się gdzie jest ta słynna "zbiorowa mądrość Narodu", tak fetowana w czasach Gierka idola obecnej władzy???
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  "Zlikwidowal mafie VATowska"

  Ciekawe, bo jakos nikt do tej pory nie uslyszal zadnych zarzutow, nikt nie byl skazany, a "dziura" rosnie z roku na rok.
  @jankowiak
  Ależ to kłamca ten Karczewski ,Morawiecki dopiero dwa razy był wzywany przez sądy do sprostowania kłamstw,takich spraw powinny być już sto lub więcej.za samo wciskanie ludziom kitu przez Morawieckiego że młócił cepem ,za mianowanie siostry dyrektorem Baltyckich farm Wiatrowych w budowie za akt erekcyjny pod powstanie Państwowej Stoczni Gdańskiej za budowę i teatrzyk ze stępką pod prom w Szczecinie i za wiele innych głupot na temat Polskich sędziów i sądów publicznie i w Europarlamencie.Karczewski tez o Łukaszence mówił ciepły człowiek i teraz kłamie.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Mafia i banda, wzajemnie się kryją i mają na siebie haki...
  już oceniałe(a)ś
  75
  0
  Czy marszałek jest kryształowy? Kryształowy daje rekomendacje kryształowemu? Bezczelność.
  już oceniałe(a)ś
  54
  0
  Karczewski od ciepłego Łukaszenki
  @zbijan1
  Blisko geigraficznie do siebie mają
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jednoznaczna ocena działan pancernego sutenera; Banas musi odejść!!
  już oceniałe(a)ś
  48
  0
  jak się okazuje w pisie same kryształy
  @wierzba65 RZECZYWIŚCIE ???
  No Glapiński dwórki Glapińskiego Kaczyński,ksiądz Sawicz Kujda,Piotrowicz,Jach major z komisji slużb.,Banaś,Chrzanowski,Przyłębski,Przyłębska,Muszyński,Cymański,Morderca Adamowicza ulaskawiony Kamiński z genialnym synem Kacprem Kamińskim w Banku Swiatowym można wielu wymieniać,do końca dnia nawet.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Wicie się to specjalność tego śliskiego typa, który - jakimś straszliwym "zbiegiem okoliczności" nosi tytuł "marszałka senatu RP" - to ta kłamliwa i cyniczna kreatura powoduje, że słowa "marszałek senatu" piszę małymi literami... skompromitował tę instytucję i to stanowisko tak definitywnie, że właściwie należałoby je skasować ASAP
  @komsultant
  Co miał robić? Na lekarza sie nie nadawał.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @manka
  mógł się zatrudnić jako zaklinacz węży w cyrku - wicie się to przecież jego prawdziwa specjalizacja
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  `