Fundusz Sprawiedliwości to pieniądze, które powinny trafiać do ofiar przestępstw. Jak wynika z raportu NIK w 2018 roku na ten cel przeznaczono 133 mln złotych. Ale tylko 25 milionów trafiało do organizacji zajmujących się pomocą poszkodowanym. Skontrolowano wyrywkowo 14 umów na kwotę 40 mln złotych. Zakwestionowano aż 33 miliony. Jak podało TVN24 z pieniędzy Funduszu sfinansowano kilka przedsięwzięć w rodzinnym mieście i okręgu wyborczym Michała Wosia. Teraz ministra do spraw pomocy humanitarnej. Nie chciał rozmawiać z dziennikarzami stacji. Na początku września też próbowaliśmy. Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  To jest dalszy ciąg braku konsekwencji w rozliczeniu PiS i ZZ za poprzednie rządy, za kombinacje z rozliczeniami delegacji i wykorzystywanie środków UE do celów partii Solidarna Polska. Oni są jak dzieci, które były przyłapane na czymś złym, ale mama pogroziła im tylko palcem, a to tylko ich utwierdza w w bezkarności!
  już oceniałe(a)ś
  79
  1
  Marszałek Gosiewska. Skala upadku pisowskiej władzy.
  @bonawentura
  Gosiewska .ONA JEST ŚMIESZNA.Na tyle głupia ze nie dostrzega jak prymitywnie wypadła w konfrontacji dziennikarza,jej telefonu i obrazem z kamery.Jeśli ktoś dzwoni do mnie to znaczy ze ma interes i musi poczekać bo to on ma interes.Dzwoniący telefon to jeszcze nie pogotowie ratunkowe .Ale Gosiewska jest slynna z tego że po całonocnej libacji w Doniecku Z BISKUPEM DONIECKIEJ OBŁAŚCI była nawalona jak pekaes i spóżniła się na samolot tam zrobiła na lotnisku awanturę i żądała aby obsługa zawróciła samolot i ją zabrała.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Po prostu kasa szła nie na ofiary, a raczej na sprawców przestępstw...
  już oceniałe(a)ś
  58
  0
  Gnoje!
  już oceniałe(a)ś
  40
  1
  Rozumni obywatele tego kraju
  " nie świrujcie, obudźcie się ,
  IDŹCIE NA WYBORY "
  i
  i odsuńcie tę narodowo- bolszewicka mafię na czele z tym karłem firerem z nowogrodzkiej od władzy .
  Wybiła godzina W.
  Do broni -
  długopis , kartka wyborcza i wybrać uczciwych ludzi,
  nie lizusów firera z nowogrodzkiej
  obojętnie kogo , byle nie tłuszcze z pislandu.
  @wesleymcqueen
  Rozumni w mniejszości. Myślenie w Polsce boli.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Polską rządzi zlodziejska mafia. Przy każdej okazji to powtarzam.
  już oceniałe(a)ś
  35
  0
  Ha, ha, ha. pisowskie ośmiorniczki przeradzają się w ośmiornice.
  @attache_48
  niestety nie ma się z czego śmiać. Prawda jest PONURA
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  PiS ma w du....pie ofiary przestępstw. Pieniądze są potrzebne przyjaciołom Królika i na ich potrzeby w ramach kampanii wyborczej będą wydane do zera.
  już oceniałe(a)ś
  29
  0
  `