Ponad 40 minut trwało spotkanie nowego prezesa NIK Mariana Banasia w gabinecie szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego. Co zarejestrował nasz operator. Do gabinetu wszedł też były marszałek Sejmu Marek Kuchciński. I pozostał tam przez godzinę. Przed jego dymisją politycy PO apelowali do Izby o wszczęcie kontroli lotów Marka Kuchcińskiego. Co robił prezes NIK, który powinien być apolityczny u szefa klubu PiS? Justyna Dobrosz-Oracz zapytała uczestników spotkania. Wymowne.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Banda "Gnojna Zmiana" w pełnej krasie. Buta i arogancja.
  A chłopstwo dalej na nich głosuje, bo chłopstwo nie potrafi wyprostować kręgosłupa.
  I zawsze musi mieć swojego pana. Łaskawego pana, który czasem pejczykiem dołoży, a czasem ochłap na świnkę rzuci. Chłopstwo też żarliwie się modli, co czarne sukienki świetnie wykorzystują, by chucie swoje zaspokoić i dziecko jakieś przyuczyć do seksu bożego. Jak amen w pacierzu.
  już oceniałe(a)ś
  76
  0
  oto cala arogancja tej wladzy. panowie nie zaszczyca odpowiedzia.
  już oceniałe(a)ś
  76
  0
  Jeżeli ktoś myślał ze będzie inaczej to jest naiwny. Nowogrodzka będzie nawet kontrolować w którym miejscu we wsi powstanie kiosk Ruchu.Program Pegasus pomoże zaś w bezpośredniej kontroli nad obywatelami bo po to został kupiony a nie do walki z terrorystami. Obecny szef NIK to zwykły funkcjonariusz PiS, zresztą koleżka min. Kamińskiego. I wszystko jasne.
  już oceniałe(a)ś
  52
  1
  Raz zdobytej władzy NIE ODDAMY !!!
  @Hun-wuj
  ani kasy!
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Całkowita degrengolada i polityków, którzy reprezentują takie standardy i suwerena, któremu takie zachowania nie przeszkadzają. Smutne to.
  @free-didi
  Tragiczne!!!
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Żeśmy się doczekali. Jeszcze Pawłowicz za Bodnara i Piotrowicz za Gersdorf i mamy komplet. Kompletne przywłaszczenie naszego państwa przez PiS. Kuźwa nawet filmy z festiwali wycofują.
  już oceniałe(a)ś
  37
  0
  Polacy muszą bardzo nie lubić swojego państwa, mają je za nic, skoro widząc takie praktyki nadal gremialnie popierają rzpis (rzekomo prawych i sprawiedliwych). Straszliwy upadek, szambo!
  już oceniałe(a)ś
  32
  0
  Idę o zakład, że niebawem dowiemy się, iże! "za poprzednika szefa NIK, PO miała wpływ na prowadzone postępowania, co skutkowało brakiem dochodzeń. Ale teraz my! wytropimy złodziejskie platformerskie szajki, wskażemy winnych! dajcie nam władzę, a my obiecamy, że Tusk zawiśnie na gałęzi!". Niebawem ....
  już oceniałe(a)ś
  30
  0
  `