Zaledwie dwa miesiące temu w rozmowie z nami minister rolnictwa wypierał się, że PiS obiecywał zrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników w tej kadencji. Stwierdził nawet, że kto tak mówił, 'ten kłamał'. W każdej kampanii, od ośmiu lat, Prawo i Sprawiedliwość zapewnia, że załatwi sprawę. W 2011 roku Jarosław Kaczyński groził nawet pozwem. A co politycy mówią teraz? Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tak, tak, wybudują 3 miliony mieszkań, wyprodukują milion samochodów na prąd, wynagrodzenie podniosą do miliona euro, itd. itp. Tak, tak, to wszystko zrobią, za milion lat.
  już oceniałe(a)ś
  22
  1
  Nie mówimy, ze teraz może za 10 może za 50 lat a może w przyszlym stuleciu. Nie przeszkadzajcie głosujcie na nas.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Tylko skończeni debe, lumpy, wiejskie prxyglupy, pijaki wierzą w te brednie. Trzeba być niespełna rozumu aby nie mieć odrobiny refleksji. Niestety ma polskich wsiach chów wsobny wykształcił dość spora grupę durniów
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Szkoda, ale z pełnymi dopłatami będzie tak samo, jak ze sprowadzeniem wraku TU-154...
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Obiecanki cacanki, a suwerenowi radosc. Te pincsety lepszego sortu maja krotka pamiec i sa na tyle przekupione, ze przyjma za dobra monet nawet najwiekszy pisowski idiotyzm i swinstwo.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Przecież nie on o tym decyduje.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  powiedziałem, że w czwartek dostaną dopłaty ale nie powiedziałem w który - oni rzeczywiście myślą i czują inaczej - mordor
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kto czyta ten wie, że "Mussolini chętnie jeździł od miasta do miasta. Odwiedzał miejsca, w których nigdy nie zjawiła się głowa rządu, i prawił kazania w swoim hipnotyzujący stacatto. Stawał się mistrzem masowej manipulacji. Pojął to, czego nie rozumieli jego przeciwnicy: ludzie kierują się przede wszystkim emocjami, punktem odniesienia nie jest dla nich świat realny, lecz symboliczny".
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `