- Widziałam tylko screeny, których wiarygodność na pewno będzie musiała potwierdzić prokuratura - tak komentowała wicemarszałek Małgorzata Gosiewska z PiS pytanie o maile, które przesyłali sobie zdymisjonowany już wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak i inni 'dobrozmianowi' sędziowie. - W każdym razie to nie są żadne dowody, to jest jakiś materiał dziennikarski - dodawała w odpowiedzi na pytania Justyny Dobrosz-Oracz. Czy to znaczy, że nie ma afery i PiS bez powodu traci poparcie w sondażu?
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Andrzej1937
  Ja na tomiast jestem zdziwiony obecnością Pani Gosiewskiej w polityce.To dla mnie mało wartościowa postać, to co jest jej "zasługą" to ślepe posłuszeństwo PiS.
  @rn
  Gdyby ktoś kiedyś chciał postawić pomnik PIS-owskiej Polski to jej zmarły mąż w slipach, sandałach, białych skarpetach i wylewającym się brzuchem byłby po prostu idealny.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  @Arcybisklop
  pis-prostackiej polski.........., obraża Pan Polskę pisząc to dużymi literami... Już prawie 10 lat temu Duchy Katynia POKAZAŁY Polakom!!!!!!, że nie ma WSTĘPU na Umęczoną torturami Polskich Bohaterów Ziemię Katyńską, ŻADEN pis-prostak, pis-stworek !!!!!! Dlaczego kaczy kuper nie był i nie pojedzie na miejsce w którym zdechł "kochany" braciszek, boi się Duchów Katynia pokazały by pis-prostakowi Swoją Bolesną POLSKOŚĆ...., wie że też tam zdechnie..... Duchy TYLKO czekają...........
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  @rn
  Robienie kariery politycznej na grupie małżonka brak /malunia/
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W takim razie ta Pani ma bardzo slaba wyobraznie.
  @MarekWMont
  Mąż miał bogatszą wyobraźnię. Biorąc choćby pod uwagę ilość pań na tym samym stanowisku...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ziobro do dymisji!
  już oceniałe(a)ś
  50
  0
  Pani Gosiewska, najwyraźniej jest Pani całkowicie pozbawiona wyobraźni...
  @Ufo
  Bo na trzeźwo to się nie da.
  Po dwóch piwach to ohoho....
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Wytrysneła intelektualna krynica. Taka sama swołocz jak zero ziobro. Wie szlampa doskonale że nie ma zera nie ma jej. Co za ku...ka solidarność. Tyle w temacie/
  @kokesz36
  Szlampa? To język Gmyza. Nie polecam.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @bonawentura
  a czemu. oni mogą a my to nie. Czas głaskania się skończył.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Baba żyjąca z hejtu kłamstwa i oszustwa nie wyobraźni a sibie aby kłamca hejter i oszust nie był Ministrem Sprawiedliwości.
  już oceniałe(a)ś
  26
  0
  My za to wyobraźmy dobie Polskę bez was przyspawany do koryta dojne szkodniki, hejterzy i oszuści z szajka PiS.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Nie rozumiem w jakim celu drukujecie wypowiedzi osoby o niezbyt wyszukanej inteligencji? Zapytajcie w takim razie Pana Franka od budki z piwkiem co o tym mysli.
  @corey999
  wydaje się ze GW bezpłatnie reklamuje mety debilne o których zapomniano co mnie obchodzi ze to zero popiera zero to ta jakby iksinski popieral igrekowskiego
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `