Jak to możliwe, że dokumentację dotyczącą wszystkich lotów Donalda Tuska udało się zebrać bardzo szybko, a zbieranie dokumentów dotyczącą lotów marszałka Kuchcińskiego z ostatnich czterech lat trwa tak długo? Rzecznika PiS wije się przy odpowiedzi. Zobacz wideo.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czego oczekiwać po łgarzu smoleńskim i typowym pisiorze? No przecież nie przyzwoitości i uczciwości
  już oceniałe(a)ś
  40
  0
  Stara dokumentacja jest już w fazie hibernacji, a nowa, pisowska fruwa gdzie chce, bo jeszcze nie zdecydowali kłamcy pojebani.
  już oceniałe(a)ś
  30
  0
  Kolejna udana rzeczniczka. Ma prezes rękę.
  @bonawentura
  terlecki,kuchciński.karczewski to sama inteligencja taka jak Pięta i Tarczyński z Pawłowicz.A wszyscy uczciwi z czystym CV jak Dworczyk po zatarciu wyroku za materialy wybuchowe i niewypały w piwnicy bloku ,oraz dzielni ja Szef CBA koordynator slużb ,który jako "dzielny wojownik opozycyjny mając 15-17 lat ) w w okresie pomiędzy 1980 a 1984 narobił w spodnie na poczekalni posterunku MO w oczekiwaniu na przesłuchanie ,rozbawieni funkcjonariusze puścili go do mamuśki żeby go przewinęła.Opowieść o tym usłyszałem w TVP od policjanta jak to przy okazji palenia zniczy pod domem gen.Jaruzelskiego uczestniczył w imprezie Parysa.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  @gabrys
  Pamiętać też należy o oświadczeniach majątkowych Dworczyka ,kilka mieszkań ,hektary ,oszczędności zapomnial ująć .
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Szczyty załgania !
  już oceniałe(a)ś
  25
  0
  Kłamliwe i załgane szczury!
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Cholerna idiotka ,zwykła guł , cyc baba ,wystarczy ze ubierze świeże majtki po poprzedniku i już uważa że może być bezczelna .Oni pop przejęciu władzy ciągle podnoszą standardy, widać wywłoko jak niskie są te wasze standardy skotro MORAWIECKI wylatał w rok 208 lotów ,że bez urlopu wraz z dudą robią akcję do wyborów dla PIS że Morawiecki w Kampanij jako premier był sądownie upomniany dwukrotnie za kłamstwa wyborcze,że tylko z litości nikt temu durakowi nie założył sprawy za stwierdzenie że młócił cepem bo jak można z gościem o inteligencji cepa i z podrobionymi przekombinowanym papierami historyka na temat kwalifikacji się procesować.Pan jest Panie Morawiecki normalnie niedouczonym historykiem .
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Ten stary odgrzewany kotlet, ze wszyskiemu jest winien Tusk, ze PO tak robila przestal dzialac. Te osmiorniczki z czasow PO to male piwo. To PIS pokazal jak mozna cala geba wcinac osmiornice przez wszyskich wybrancow prezesa bo "im sie to nalezy" i na to nie potrzebuja zadnych dokumentow i nic nikomu nie musza okazywac z kim i gdzue latali, jezdzili. To jedni wielcy klamcy pelni pogardy , buty, arogancji. Nawet podczas konferencji Kaczynskiego o dymisji marszalka, gdzie p.Figiel rzuca na zimie wykaz lotow p. Tuska i towarzystwo wychodzi to jest szczyt chamstwo i arogancji i brak szacunku do dziennikarzy. To jest wlasnie ta wladza ktora" szanuje drugiego czlowieka".
  @wldb
  Zeby było znów 27:1,w wykazie lotów Tuska umieścili loty odwołane. To nie jest normalne. A Kaczyński to wszystko firmuje. Hipokryta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bo to maniacka forma przeciwdziałania na ich krętactwa.
  W swej obłudzie są już tak zakręceni, że nie potrafią już
  logicznie myśleć, jeśli można ich w ogóle o logiczne myślenie
  podejrzewać. To ich SNOBIZM gubi ich najbardziej, bo chcą
  być wielkimi, a nie potrafią być nawet miernymi !!!
  @fuki50
  Chciałbym, by ta pycha doprowadziła ich do upadku. Na PiS głosował tylko co piąty Polak.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `