Marszałek Sejmu odchodzi, ale nikt nie bije się w pierś. A co z szefową Kancelarii Sejmu i Centrum Informacji Sejmu, którzy kłamali i wprowadzali opinie publiczną w błąd? Wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  To jeszcze nikt nie zgłosił do prokuratury, że pani była uprzejma popełnić przestępstwo? Przekroczyła uprawnienia ewidentnie. Drugie przestępstwo, to nie dopełnienie obowiązków - lala nie wykonała wyroku sądu.
  @malagosia
  Ta lala nie jest od wykonywania wyroków sądu. Ta lala wykonuje polecenia tego kto trzyma jej sznurki. Marionetki mają ciężkie życie.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Ależ są, i to całkiem istotne powody. W pierwszej kolejności powinien wylecieć tow. Grzegrzółka, za kłamstwa i chamską pyskówkę urządzoną posłowi Nitrasowi.
  @pauleycz
  Nie wyleci. On jest potrzebny bo tak pięknie łgać potrafi.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Skoro premier kłamie, skoro marszałek sejmu kłamie, skoro (były) minister obrony kłamie jak najęty, skoro kłamie szeregowy poseł, to czemu ma nie kłamać szefowa kancelarii Sejmu?
  już oceniałe(a)ś
  19
  1
  Ależ do niczego nigdy nie ma powodów. Cała Polska z was się śmueje, kłamcy, oszuści i złodzieje.
  @chardonnay
  Śmieje.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Pani tylko kłamała w dobrej wierze -ochraniała szefa z PISU.
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  mafia ściga swoich członków za nielojalność a nie za popełnianie przestępstw. to oczywiste. dopóki rządzi obecnyi układ o charakterze mafijnym, będziemy mieli grę pozorów, pozorowanych działań, pustych deklaracji, fałszywych wyjaśnień, przemilczeń, odwracania uwagi, wmawiania błędów opozycji, ścigania dociekliwych i agresywnej retoryki wojennej. Wpadną na tej strategii. Pytanie jednak ile do tego momentu jeszcze zdemolują? Na razie jest tak, że nawet przez siebie uchwalonego prawa nie są w stanie przestrzegać. Tego wcześniejszego nawet nie zamierzali. Bo było rzekomo postkomunistyczne. A przy takim stosunku do prawa to raczej nie ma co liczyć na legalistyczną postawę. Nie ma tu miejsca na prawo i sprawiedliwość.
  @aliud2018
  Wpadną? ależ oni dawno są wpadnięci. I co im zrobisz?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Demon intelektu się wypowiedział.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Urocza ta pani wicemarszałek, nic się właściwie nie stało - kłamstwo to nasza codzienność !
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  `