Marszałek Sejmu Marek Kuchciński podaje się do dymisji. W PiS uważają, że dzięki temu sprawa z 'rodzinnymi lotami' przycichnie i trudniej będzie atakować rządzącą partię przed zbliżającymi się wyborami. O to, kto zastąpi Kuchcińskiego, pytamy wicemarszałków Sejmu Małgorzatę Gosiewską oraz Ryszarda Terleckiego.
Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Rzadki widok jąkającego się Terleckiego. Pytanie czy to efekt zaciągnięcia się butaprenem czy dostał w ryja od kulawego.
  @starygibbon
  Sądzę że to drugie.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Kuchciński podaje się do dymisji. W PiS uważają, że dzięki temu sprawa z 'rodzinnymi lotami' przycichnie i trudniej będzie atakować rządzącą partię przed zbliżającymi się wyborami.

  Mylicie się figuranty. Będziemy teraz dopiero grzać wasze przewały aż się wam gorąco pod d? zrobi. A Pisiewicze to co? A w spółkach to kogo ponasadzali? Historycy w kierownictwie koncernów naftowych, księgowi jako specjaliści od hodowli koni, troglodyci z klucza kolesiowskiego na ważnych stanowiskach. Oto "dzieło nowego stulecia" Kaczyńskiego, dojna zmiana uwłaszczająca się na lewych działeczkach kościelnych. Zrobili se z kraju prywatny folwark a nas zmuszają do finansowania tego ich cyrku. Nic nie przycichnie, teraz dopiero będziemy pełnym głosem krzyczeć.
  Się wam już klocki sypią.

  Po Kuchcińskim polecą następni.
  Cała wasza banda do dymisji.
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Pan Terlecki powinien się puknąć w głowę, to może by mu wróciła płynna wymowa?...
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Jak z niecnoty zrobić cnotę, czyli cud mniemany albo nowy sposób odwracania kota ogonem.
  @maze
  Pan marszałek zrezygnował bo jest uczciwy i bardzo poważnie traktuje Polaków. Dobre!!!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  @kodwbutach
  Najważniejsze, że prawa nie złamano, tylko pogwałcono trochę, bo prowokowało...
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Czerwone policzki i usta swiadcza ze musieli z preziem cos lyknac aby uspokoic nerwy.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Państwo Polskie upadło na samo dno, skoro istnieje niebezpieczeństwo że Marszałkiem Sejmu, czyli drugą osobą w państwie może zostać narkoman, syn płatnego agenta SB lub pani której jedynym osiągnięciem jest
  to że była jedną z żon Krótkorękiego.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Rzygam pisem.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Standardy zostały podniesione tak wysoko, że sami podnoszący ich nie sięgają, choć ich nie naruszają. Przy okazji weszła do użytku nowa metoda polityczna, politycy nie odpowiadają na pytania dziennikarzy, lecz sami ich przepytują.
  Jeśli chodzi o infantylne kłamstwa najwyższych instytucji państwowych, to tu jest lista lotów Tuska, choć listy lotów polityków PiSu nie mamy, jako że sprawa jest zamknięta.
  Ciemność widzę, ciemność.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  `