Poseł PO Sławomir Nitras ujawnił dokumenty, z których wynika, że marszałek Sejmu nagminnie bierze do rządowego samolotu członków rodziny.

- Po tych nadużyciach jedyne honorowe wyjście to podać się do dymisji - twierdzi Nitras.

Już w kwietniu nasi redaktorzy Justyna Dobrosz-Oracz i Michał Wilgocki próbowali zweryfikować informacje o wykorzystywaniu rządowego samolotu do prywatnych celów. Wtedy otrzymali poniższe pismo z Kancelarii Sejmu:

'Szanowny Panie Redaktorze!

Prowadzenie formalnego wykazu lotów tzw. samolotów rządowych, w tym dotyczącego planu lotów oraz danych samolotu, nie należy do kompetencji Kancelarii Sejmu. W odpowiedzi na drugie z pytań uprzejmie informujemy, że Marszałek Sejmu nie zajmuje się osobiście formalnościami związanymi z organizacją przelotów - wynika to wprost z procedur organizacji tego typu podróży służbowych. Ponadto, według wiedzy Centrum Informacyjnego Sejmu, w podróżach samolotami rządowymi nie towarzyszyli Marszałkowi Sejmu członkowie jego rodziny.

Z poważaniem,

Centrum Informacyjne Sejmu'

Co na to wiceszef kancelarii prezydenta? Pyta Justyna Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  W loty Dudowny na jej wlasny koszt uwierzymy jak zobaczymy to na pismie. Rachunki z pokwitowaniem zaplaty, przelewy z osobistego konta lub obciazenia prywatnej karty kredytowej.
  @style
  Wynajmuje Airforce One?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Biedny Mucha, nic nie wie.
  Powiem, że dowie się, jak Duda przestanie być prezydentem.
  Czego gorąco życzę obydwu panom.
  Jak najszybszego pozbycia się funkcji.
  już oceniałe(a)ś
  16
  2
  Swego czasu, kiedy Duduś dorabiał wykładami w Nowym Tomyślu to "doił" kasę z Sejmu nie tylko na bilety lotnicze ale także na hotele. Sprawa wyszła ale koledzy z PiS-u dali alibi i się jak zwykle "upiekło" )-:
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Mucha, pier....ol bąka, a bąk brzdąka.
  Białe jest czarne, a czarne jest białe, debilu.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  A jakie to linie lotnicze obsugują Dudówne w Jej podróżach ? Może to czartery linii " Mucha nie siada"??? Do rzecznika Muchy , a właściwie do wszystkich pisowskich rzeczników, z Vice Terleckim włącznie , anegdota góralska: Spotykaja się , przy piwie , Józek i Stasek z poronina> Stasek jakiś niewyraźny, kręci się , uśmiech Mu się wygładził, przebiera nogami , widząc to Józek pyta - co Stasek sie stało, ni mos humoru? , baba cie sprała , bo gębe mos kwaśnom? Stasek - e! skoda godać ! A co sie stało - pyta Józek? Stasek - zostołem osukony! Przez kogo?
  Przez dupe!- Józek - jaja se robis ze mnie?? godej po ludzku! - Stasek! - no bo widzis , ide tu , a moja dupa zacena sie napiyrać ! myslołem , ze chce se pierdnąć , no tom pozwolił - i co ? - a ona wziena i sie zesrała! Dedykuję Jak wyżej!
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Co jest na tym filmie? Ktoś streści?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `