Na początku czerwca wiceszef CBA w rozmowie z 'Wyborczą' potwierdził, że zniknęły pieniądze z funduszu operacyjnego. A prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Teraz szef CBA zaprzecza... 'Nie ma żadnych strat. Czasami trzeba coś zainwestować, żeby zyskać' - mówi Ernest Bejda.

O jednej z wstydliwych tajemnic biura 'Gazeta Wyborcza' napisała 18 maja. Według naszych źródeł w trakcie operacji specjalnej agenci mieli przekazać milion złotych łapówki. Ale pieniądze, zamiast trafić do skorumpowanego urzędnika, zniknęły. Co mówił wiceszef CBA zaledwie miesiąc temu, a co teraz jego szef?
Wideo Justyna Dobrosz-Oracz
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Mały o szczurzym pysku ukradł forsę i już. Nikt mu nic nie zrobi bo ma dudowe ułaskawienie od przestępstw przeszłych i przyszłych.
@j10
Prezydent powinienem mieć prawo nie tylko do uniewinniania nieskazanych lecz także do udzielania rozwodów, unieważnienia wyborów, decyzji administracyjnych, wyrokow sądów.
Moze uniewaznic wszystko. To przecież prezydent.
@j10
nie tylko dudowe ma także odpusty za skromną opłatą od czarnosukienkowych
@rocony
A Maciora wypisze każdemu odpowiednią legitkę czlonkowską... Ma jeszcze sporo czystych egzemplarzy - jakby co...
@JBr46
Minister zdrowia jeden raz widziałem polecili opiekę nad zdrowiem Polaków matce boskiej premier też tańcząc taniec skakanego na Jasnej Górze podczas imprezy też polecił Polskę matce boskiej ,TERAZ CZYJĘ SIĘ ZASPOKOJONY EMECJONALNIE I TEŻ MAM WSZYSTKO W DUPIE TAK JAK I CI POLECAJĄCY MNIE MATCE BOSKIEJ.Prawdopodobnie reformę oświaty też bdzie musiała skończyć matka boska bo zalewska odeszła do brukseli a ten obecny minister oświaty to jeszcze większy burak niż ta idiotka ze Świebodzina-SOK Z BURAKA WYCISNĄĆ -trudna sprawa
Bejda jest wiarygodny jak roczna prognoza pogody.
już oceniałe(a)ś
I ten mały arschloch z żoliborza mówi,ze do polityki nie idzie się dla pieniędzy.?...... Polska to DOJNA KROWA DLA PISOWSKIEJ NOMENKLATURY JESZCZE GORSZA NIŻ PZPR ! ale tylko do czasu! oddacie co do grosza pisowskie miernoty! to wam sę należy!
@wegierka57
A kto się z powodu przynależności do PZPR dorobił na tyle, by wiedzieli o tym ludzie w Polsce ?
To właśnie to bejdowsko-kamińsko-wąsikowe towarzycho miało dostęp do kasy i z tej kasy nadal nieźle żyje. A że kradną bezkarnie - to kradną tylko coraz więcej i do kasy dobierają się nawet 'jamniki"...
Chcieli kogoś utopić i nie wyszło?
Ojejej, cóż za profesjonalizm!!! :D
już oceniałe(a)ś
Chyba źle zapisaliście nazwisko nie Bejda a Bujda.
@Srebrny_kaczor
no z ust mi to wyjąłeś - to był moje pierwsze skojarzenie.
Justyno! Ciśnij mocniej- efekty będą i w tej, i innych machlojach.
już oceniałe(a)ś
Nic w przyrodzie nie ginie...
już oceniałe(a)ś
Wszystkie misie pisie dobrej zmiany mają lepkie łapki od wspólnego budżetowego (czytaj darmowego)miodziku poczawszy od tych najwyższych rangą rządowych co to im sie po prostu należało od bufetowej a skończywszy na lokalnych misiach pisiach bioracych jak leci byle dużo i słodko w ramach partriotycznej miłosci do ojczyzny i bogobojności
już oceniałe(a)ś
`