Najprawdopodobniej we wtorek 4 czerwca dojdzie do rekonstrukcji rządu PiS po wyborach do europarlamentu. Zapytaliśmy szefa gabinetu politycznego premiera Marka Suskiego o to, dlaczego na rekonstrukcję wybrano tak symboliczną datę. Wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Prostak zawsze będzie prostakiem. Nawet, jak mu prezio wsadzi w łapę mandat poselski...
  już oceniałe(a)ś
  27
  0
  Wiejski głupek .
  już oceniałe(a)ś
  24
  0
  Wyjątkowo antypatyczny typ.
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Znów wina Tuska. W latach od grudnia 1991 do lipca 1992 było wielu ważniejszych od Tuska i to oni podejmowali decyzje. Ministrem Spraw Wewnętrznych był wówczas Macierewicz największa zdradziecka swołocz na usługach Związku Radzieckiego.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Cos strasznego......zeby on tylko nie pekl z tego nadecia i tyj waznosci......usmieszki mu kazali trenowac....zagadkowo mowic......no...pracuja fest.....
  Ale, przyglup przyglupem zostanie....

  kolo polowy maja, byli jacys spokojni, i na pytania odpowidali....strach byl....a teraz, back to standards, i mordy zaczna drzec wkrotce znowu...
  Dlatego, ludzie, patrzcie i bojcie sie zawczasu, co was czeka kiedy oni w pazdzierniku wygraja....a na to sie. Niestety, zanosi..

  Wybory do Europy to bylo tylko przydzielenie saksow przez kulawego....suwerena postraszyli, piniendze mu z lewej wzieli, i do prawej dali, i fajnie jest...caly cyrk za forse wspolnoty zfinansowany..

  Do roboty, Panie Schetyna,,l. Albo renta.....
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  Wyjątkowy nadęty prostak .
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Te słowa to kwintesencja polskości AD2019 . Nawet gdyby się okazało że urodził mu się tego dnia syn czy wygrał w totka - to i tak wspominać będzie tylko giga kaca i że się komuś wyrzygał na wycieraczkę.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Ile jeszcze można słuchać tych bredni?
  To już nie jest kłamanie po to, żeby ukryć niewygodną prawdę.
  To jest najzwyklejsze w świecie chamstwo i barbarzyństwo mentalne.
  Stop! Dość!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0