- Pozycja prezesa PSL nie jest zagrożona. Uzyskaliśmy minimum - mówi Piotr Zgorzelski, prawa ręka Władysława Kosiniaka-Kamysza. Nie jest też prawdą, że ludowcy zdecydowali o wyjściu z Koalicji Europejskiej. Kiedy decyzje zapadną i od czego są uzależnione? Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Chyba jeszcze nie zrozumieli, że PSLu już nie ma. Mieszkańców wsi można podzielić na elektorat socjalny ( żyje z zasiłków, dopłat do ha , produkuje gł. na użytek własny, a co sprzeda to bez podatków np truskawki, chryzantemy itp ) , drugi rodzaj to duże gospodarstwa produkujące na rynek . Tych pierwszych jest zdecydowana większość tych drugich b. mało ( 75% gosp. ma do 5 ha, pow. 500 ha miało 759 !!!! gospodarstw). PIS przejął cały wiejski elektorat socjalny , kupił ich socjalem i zbrataniem z klerem. Dla Partii chłopskiej nie ma już miejsca we współ świecie.
@apsonline
Celna analiza.
już oceniałe(a)ś
2
0
Nie jestem pewna,czy PSL nie jest obciazeniem?
@kamila gwiazda
jest obciążeniem. Robi z koalicji PIS BIS, "ciamajdan"
już oceniałe(a)ś
3
0
Wypieprzać z tym PSLem RAZ NA ZAWSZE!

Należy stworzyć nowy blok skupiający tylko siły prodemokratyczne, liberalne i proeuropejskie z silnym akcentem na koniec państwa wyznaniowego. Koniec macania się z "konerwatywnym skrzydłem PO", koniec z PSLem. Niech spiedralają i sami sobie robią koalicje, gdzie wąsaty Kalinowski będzie z nadętą miną nasłuchiwał jakichkolwiek przejawów normalności tupiąc obcasem jak jaki Boryna.

Tylko jasny podział na ciemnotę i normalność bez fałszowania rzeczywistości "katolicyzmem z ludzką twarzą" ma szansę na jakikolwiek sukces w dłuższej perspektywie.
już oceniałe(a)ś
12
1
Niech spie...ją te homofoby
już oceniałe(a)ś
8
0
Zaczyna się. PSL to partia zdrady.
@crash
Zwąchają sie z PISem pewnie.
już oceniałe(a)ś
2
0
Jeśli wyjdą z koalicji, to pis i zeżre. Może i dobrze? Na wiochach wpływów nie mają.
już oceniałe(a)ś
1
0
`