Nikt w PiS nie zna majątku premiera. Tak przynajmniej twierdzą politycy. Choć transparentność życia publicznego partia rządząca ma od lat wypisaną na sztandarach. Nieoficjalnie posłowie PiS twierdzą, że Jarosław Kaczyński nie wiedział o gruntach kupionych przez szefa rządu od Kościoła. Wicemarszałek Sejmu pytany przez nas o artykuł 'Gazety Wyborczej' powiedział: 'A ta gazeta jeszcze wychodzi'?

'Ziemia obiecana'. Materiał Justyny Dobrosz-Oracz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  hahahaha, .... ale dowcip!
  Gazeta wychodzi, ale panu to już raczej nie bardzo.
  @Bronekolek
  Za dużo butaprenu.
  już oceniałe(a)ś
  30
  0
  @Bronekolek
  Lombroso miał rację
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @Bronekolek
  Im to raczej ta gazeta wychodzi bokiem:-)))
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @Bronekolek
  JAK MATOŁ wąchacz mataczy to jak to nazwać matoleniem motacza czy mataczeniem matoła w tak bliskich skojarzeniach mam kłopot.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Do Pani Justyny Dobrosz-Oracz. Trzymam za Panią kciuki. Mam nadzieję, że dobrze Pani płacą to robi Pani świetną robotę i pracuje w warunkach szkodliwych dla zdrowia.
  już oceniałe(a)ś
  136
  0
  Wychodzi i ma lepsze wyniku kretynie niż to całe wasze prawackie pisemka.
  @batman666
  Dziwią się, że bez kasy z państwowych spółek Gazeta Wyborcza nie pada. Kuzyn Tomaszewski prosił o interwencję zwykłego posła, bo brakuje kasy dla prasy dobrozmianowej. TVP 1,2 mld złotych, GP i GPC nie płacą redaktorom, może zaczną jak zwykły poseł zainterweniuje, bez trybu. Tragedia. PiS to partia niekonstytucyjna, niedemokratyczna. Co na to sąd rejestrowy.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Matoluszek, kiedy dymisja ?
  @starygibbon
  On nie ma ani honoru ani ambicji.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  @starygibbon
  Kaszysci od koryta się nie odrywają.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @starygibbon
  Przed sądem Europejskim w Polsce dla "MATOLUSZKA " dwa razy udowodniono kłamstwo i tylko z tego powodu można go nazywać kłamcą i niegodnym stanowiska jakie piastuje.Śledztwo w jego sprawie tamtych kłamstw osądzonych i następnych w Brukseli i podczas kolejnych wystąpień powinna z Urzędu wszcząć prokuratura bezwzględnie powinien tu być złożony wniosek opozycji o naruszeniu dóbr i niszczeniu autorytetu władzy.Ale to niemożliwe bowiem Koordynator d/s służb Kamiński to zaledwie ułaskawiony przestępca i skorumpowany ciepłą posadką dla syna w Banku Światowym, PREZES NBP umaczany w układy interesów z Chrzanowskim ,oraz koncesjami na import paliw w latach 90 ub.wieku i robieniu zdobywaniu pieniędzy dla PC J.i L.Kaczyńskich .Zaś Bierecki to twórca największej afery finansowej współdziałający przy tworzeniu AMBER GOLD i Finansowaniu Falenty ze SKOK Wołomin.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Sprawę załatwia oświadczenie niezależnego arbitra od spraw moralności, obatela Rycharda. " premier jest człowiekiem absolutnie uczciwym". Wg mnie, to kończy sprawę kolejnego mokrego kapiszona:)
  @Vito(ld)60
  Obatel wie. Po prostu.
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @Vito(ld)60
  Richard, jak większość prawdziwych katolików w PiS, mąż dwóch żon, jest wzorem cnót wszelkich, tak jak niemalże święta Martusia zawsze dziewica. Dobrze, że KK w Polsce tak mało ma wspólnego z Chrześcijaństwem. Szkoda, że nawet 10 przykazań nie zaleca przestrzegać. Wspomnę chociażby o bałwochwalstwie z pierwszego przykazania. Nie będziesz czynił obrazów itd. Zmieniono I-sze przykazanie. Polecam te przykazania z Biblii Tysiąclecia. Polecam lekturę. zapraszam do dyskusji.
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Obatel to tytan ... braku intelektu
  już oceniałe(a)ś
  76
  0
  Trzeba przyznać że tupet gościu ma!
  I to jest właśnie taka partia, która sprawia że cham i burak staje się jeszcze większym chamem i burakiem, bo w szeregach partii i wśród wyborców będzie bardziej ceniony.
  @rozliczymy_to_wszystko
  W Polsce to jednak atut, radzą sobie
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Jeśli taki bezczelny cham jest wicemarszałkiem, to świadczy o tym jak nisko upadliśmy jako kraj.
  już oceniałe(a)ś
  71
  0
  `