- Mam dużo wyrozumiałości, szczególnie dla takich blondynek jak pani - powiedziała Beata Mazurek, prowadząc wieczorne obrady Sejmu 25 kwietnia. Słowa te skierowane były do posłanki PO Krystyny Skowrońskiej.

Posłanki PO na znak solidarności z koleżanką wszystkie ubrały się dziś w specjalne koszulki, a przy okazji zebrały pieniądze na szczytny cel. Widowiskowe!

Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Beata Buster Keaton to typowa katoliczka-chamówa, całkowite zaprzeczenie chrześcijaństwa. Ale tam ich rzesze całe.
  @gustav_mahler
  Przecież Buster Keaton obraziłby się widząc to porównanie. Pomimo kamiennej twarzy, był czuły i empatyczny.... a Beatka?
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Pani Mazurek błysnęła inteligencją, dowcipem i kulturą, ale dość blado, bo żadnej z tych trzech rzeczy nie ma w nadmiarze (łagodnie mówiąc). Na dodatek wystrzeliła kapiszona swojego intelektu w kierunku Krystyny Skowrońskiej, która ją przerasta o kilka klas.
  już oceniałe(a)ś
  61
  0
  Lepiej być blondynką i kobietą niż Mazurkiem
  już oceniałe(a)ś
  54
  0
  Drogie Panie, ja bym to olała. Taki Mazurek jest zbyt żałosny, aby czuć się dotkniętym jego słowami. Na coś takiego spuszcza się wodę w kibelku.
  @nickki
  Też bym tak zrobiła, gdyby jakość nie przechodziła w ... ilość. Dyskryminowanie kogokolwiek na sali sejmowej - nie może pozostać bez reakcji, bo to dla ulicy, tramwaju, sklepu w PL wzorzec, że tak właściwie to nic nie jest, można wytknąć komuś jakąś cechę wyglądu czy przekonania i walić w niego jak w bęben, a on i tak nie zareaguje... jednak chyba lepiej reagować...
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Mazurek to kwintesencja pisowskiej inteligencji i kultury. Takie coś bliskie zeru.
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Nie przesadzajcie. Jałowa kobyła nie może nikogo obrazić.
  już oceniałe(a)ś
  11
  2
  Eee, trochę mało twarzowe te koszulki. Platforma jak zwykle w swojej bańce. Podoba mi się ta akcja, też bym chciała taką koszulkę - ale z napisem w stylu: Gorszy sort ... polka blond, albo nawet Bond kocha blond ... z jajem i biglem ... i dla wszystkich ... a tak to troszkę kapiszonik...
  @Pikita
  To se zrób albo zamów!
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @7GREK
  se - to nie to samo ! Poza tym jak co to za treść ?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Tez chcę taką koszulkę!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  `