'Służby są wykorzystywane do ochrony ludzi władzy i atakowania opozycji' - mówił dziś w Sejmie były szef CBA Paweł Wojtunik. Złożył doniesienie do prokuratury na swojego następcę. Oskarża go o szukanie haków na poprzedników i nękanie agentów. O co chodzi? Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Tysiące więźniów odbywających kary za przestępstwa pospolite będzie musiało przejść na wolnościowe branzoletki, żeby było gdzie tych PiSowskich przestępców pomieścić.
  już oceniałe(a)ś
  18
  0
  Objezjana s britwoj bolijeye bezopasnaya?
  Wazmozhna, no eti dlja nas łuczsze i paslusznnjeje.
  Wot tak, spasiba.
  Wałodia.
  @bra-tanki
  Wołodia, ty uże pierestań pit'...
  już oceniałe(a)ś
  0
  4
  @bra-tanki
  Kruca fux, panienko Jagusiu tylko język belgijski jest w stanie wyrazić moje uczucia!!!
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @korab1
  Poczekaj korabie na mandaryński Jagusi.
  Z jakiegoś powodu nadal jest panienką i dziewicą. Uczy się po nocach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @bra-tanki
  Tak toczno, Wolodia. Ty oczien umnyj parien. No my tiebia nie tolka za eto liubim..
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @bra-tanki
  Skończcie bredzić w języku okupantów bo się flaki wywracają
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  Teraz mamy kaczkę z brzytwą.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Smutne jest to, że panowie ze służ nie zorientowali się wcześniej kto i po co chce za wszelką cenę przejąć władzę w Polsce i nic wówczas nie zrobili.
  @@honkers (Smutne jest to, że panowie ze służ nie zorientowali się wcześniej):

  fakt, to smutne. Trzeba jednak mieć świadomość, że samo bycie służbą nie czyni jeszcze funkcjonariusza dobrze zorientowanym w tajnych operacjach, trzeba jeszcze coś robić, żeby zorientować sie co jest grane choćby w okolicy. Trzeba mieć środki, właściwych ludzi i umiejętności. Z tym chyba dobrze nie jest, skoro przez długi czas cały rząd byl podsłuchiwany, mimo rzekomej ochrony służb.

  Antoni załatwił kontrwywiad wojskowy i po tym wyczynie, ta służba przez długie lata raczej sprawna być nie może. A wywiad cywilny, jak sie okazało, częściowo pracował na rzecz ówczesnej opozycji.

  CBA to narzędzie stworzone przez PiS i dla PiS. I takie było też za PO. Co prawda niczego specjalnie spektakularnego nigdy nie wytropiło (pominąwszy znane z medialnych transmisji, jednak raczej humorystyczne, przypadki akcji przeciw Lepperowi).

  Jak więc w takich warunkach ktokolwiek mógł się w tajnych operacjach przeciwników orientować?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @jg_gw1
  SŁUCHAJ cały czas od 2010 roku się zaczęło "tksiazek29.04.2019, 23:51
  @KRAAINEM Nie zapomnij że POPiS sobie krzywdy nie da zrobić. Kościołowi też nie." i to by wystarczyło za odpowiedź ,jednak w mej ocenie problem tkwi głębiej .DO każdego niemal zdania wypowiedzianego przez osobę publiczną w mediach podchodzę analitycznie nie tylko szukam motywów ze strony wypowiadającego opinię ale i kto lub co tego "Go "skłoniło lub jaka sytuacja zmusiła ,dlatego trzeba znać struktury partyjne i hierarchię.Pamiętaj że kulawy już w 2010 r wyraził swój stosunek na użytek wewnątrzpartyjny i dla wiekszego populizmu publicznie grożąc palcem w kierunku pałacu Komorowskiego mówił
  "Pan nie jest moim prezydentem", "Pan nie zasługuje by być moim prezydentem", "Pan niema kwalifikacji by być prezydentem " oczywiście po przegranych wyborach prezydenckich i korzystając z okazji tzw marszów Smoleńskich pod Pałacem i krzyżem nikt tego z oszołomów w opozycji nie potraktował serio i wystarczająco mądrze aby zareagować należycie .
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @gabrys
  Patrząc z drugiej strony to gdyby opozycyjna partia wobec PIS zniszczyła PIS czyli doprowadziła do jego całkowitej dyskredytacji politycznej to taka partia jak PO straciłaby sama rację bytu i wiarygodność i być może wkrótce w następstwie tego mielibyśmy powrót do kołchozów i rozwoju przemysłu stoczniowego jak za czasów kolionializmu w wykonaniu RWPG.W tej chwili wspólnie i PO i PIS tolerują i wprowadzają oligarchizację Putinowską i jest to model Ukraiński,a to świadczy że nie mają pomysłu na uzyskanie akceptacji społecznej a oszołomy od chrystianizacji,i faszyzacji kraju to coraz ciemniejsza grupa ludzi tzw. roszczeniowców 500 +.i to też się nie uda,a długi i zobowiązania pozostaną bo brak jest chętnych do pracy pielęgniarek ,brak lekarzy wkrótce zabraknie nauczycieli a profesorowie pokroju ............. oszczędzę i nie wymienię bo oni doprowadzą Polskę na skraj upadku jak niegdyś magnateria.
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  I tylko tak mozna rozmawiac z recydywa guwniażerii na usługach zera brawo I boy mocniej. Z oportunistami z pisu inaczej nie mozna a to sa sprawy za powazne
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  To straszne, niszczą wszystko. Narodziny DYKTATURY
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  "O co chodzi? Zobacz wideo Justyny Dobrosz-Oracz."

  A gdzie wersja dla tych co potrafią czytać?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Ciekawe, czy faktycznie poniosą konsekwencje swoich obecnych działań? jakoś tego nie widzę. Przecież musieliby zamknąć całą czołówkę PiS.
  A taki Antoni np. dotąd chodzi na wolności, mimo, ze jego dokonaniom nawet Nadprezes może pozazdrościć.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  `