Po kapitulacji PiS w sprawie Sądu Najwyższego Stanisław Piotrowicz powiedział: 'Czasem trzeba zrobić krok do tyłu, żeby zrobić dwa do przodu'. I partia rządząca właśnie go robi. Do Sejmu trafił projekt ósmej nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Dlaczego PiS nagle porzuca strategię wyciszenia sporu z Unią?

Zobacz felieton Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Będę to powtarzał do znudzenia: Kim-Dzong-Un rozumie tylko język karabinów i bomb. Rząd Zjednoczone Prawicy rozumie natomiast tylko język sankcji, oraz kar finansowych. #WspieramNauczycieli #KryształowyDeweloper #Tusk2020
Jesteś optymistą . Zakładasz że oni coś rozumieją > Oni rozumieją tylko własne Ja :) .
już oceniałe(a)ś
1
0
Kogo szkolą wydziały prawa na naszych uniwersytetach? Może lepiej zamknąć te wydziały niż promować Piotrowskich, Ziobrów, Plebiaków, Kanthaków i im podobnych?
już oceniałe(a)ś
16
0
Po odłożeniu Brexitu na sina dal PiS przestał się bać Polexitu.
Źle się stało.
@xyz112
Brexitu nie odłożono "w siną dal" tylko na parę miesięcy.
Poza tym, co mają działania PiS do brexitu?
Nawet jeśli w UK zorganizują na siłę wybory do PE to ta ich grupa posłów będzie od początku na wylocie czyli nieaktywna.
już oceniałe(a)ś
1
0
Dyskusje dotyczące Pisu - dobry , niedobry to zaciemnianie sprawy . PiSiaki dorwały się do kasy , bez pracy -bizancjum . Prawne kruczki dla ciemniaków robią z nich krezusów finansowych . Życie trwa 40 lat w pracy , to jest nic aby być uczciwym i oni o tym wiedzą - kradną więc na potęgę , oszukują ciemniaków - wszystko aby kieszeń była pełna . I tak działa każda partia u władzy - szuka ciemniaków dla podtrzymania swej dominacji . Wniosek - jak najmniej posłów , senatrów , rządu . A prezydenta - likwidacja stanowiska .
już oceniałe(a)ś
5
1
Co robi opozycja? Przypatruje się biernie.
już oceniałe(a)ś
4
0
Dzikich z PIS należy przepędzić od koryta jak najprędzej!
już oceniałe(a)ś
4
1
`