Od co najmniej ośmiu lat PiS obiecuje zrównanie dopłat dla rolników. Jarosław Kaczyński zapowiadał, że po wyborczym zwycięstwie postawi tę sprawę na ostrzu noża. W 2011 roku prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił: 'Albo równe dopłaty, albo Polska wytoczy proces przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości'. Czy kiedykolwiek taki ruch był w ogóle rozważany? Ktoś tu kogoś wpuścił w maliny? Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
,,Ja nikogo się nie boję,
Choćby niedźwiedź to dostoję. "
Taki zuch z naszego konusa, normalnie Papkin. Cała Unia w strachu.
już oceniałe(a)ś
Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz! Stary dziadzie pakuj manele i wypie...j!
już oceniałe(a)ś
Ale to już było i nie wróci więcej...
już oceniałe(a)ś
Wszyscy w Unii posrali się ze strachu.
już oceniałe(a)ś
Pamięć już nie ta u prezesa
już oceniałe(a)ś
Nie piszcie już o tej "paskudzie", flaki się wywracają. Niech sobie siedzi i knuje, kogo to obchodzi.
@bogda
Miejmy nadzieję, że w końcu zatruje się własnym jadem.
Pisi mają w Unii taką siłę przebicia, że kaczy swoimi żądaniami wystawiłby się tylko na pośmiewisko. I on chyba dobrze o tym wie, dlatego "zapomniał". Pozostało mu po kreciemu drążyć i krok po kroku wyprowadzać Polskę z Unii Europejskiej - prosto na wschód, skąd ród i mentalność prezesa.
Opozycja musi ustawicznie wbijać do głowy komu się da, że program pisu to nie tylko "Polska w ruinie", co już częściowo zrealizowali, vide system oświaty, służba zdrowia, sądownictwo, szkolnictwo wyższe i nauka, kultura, środowisko (smog, Puszcza Białowieska, konie z Janowa), ale przede wszystkim - POLEXIT. A wtedy bye-bye dopłaty unijne, za to welcome - PRL bis.
już oceniałe(a)ś
Chwalą się, że realizują obietnice wyborcze, a co ze zrównaniem dopłat rolniczych?. Każdy zapytany pisowiec nic nie wie, nie posiada wiedzy, musi dopiero sprawdzić czy w ogóle coś zrobiono w tym temacie.
`