Prezydent Andrzej Duda przekazał do prokuratury wniosek o ułaskawienie zamieszanego w aferę podsłuchową Marka Falenty. Rzecznik prezydenta twierdzi, że to standardowa procedura. Ale faktycznie głowa państwa ma wolną rękę, czy i kiedy uruchomić procedurę. Marek Falenta będzie ułaskawiony? Zapytaliśmy między innymi rzeczniczkę PiS. Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Opcje są dwie :
Albo Falenta popełni niespodziewane dla Falenty samobójstwo, albo PiS zgodnie z zawartym dealem dotyczącym "optymalizacji" ( :) procesu wyborczego w Polsce, zapewni Falencie bezkarność i kontynuowanie interesów z Rosją i wtedy Duda ułaskawi, a w przypadku negatywnej opinii sądu "wyręczy wymiar sprawiedliwości"i ułaskawi.
W innym przypadku Falenta zacznie sypać mocodawców, a prezes deweloper już jedną sprawę, co prawda czekającą, w prokuraturze już ma :)
@def11
Moim zdaniem zostanie po ułaskawieniu zastępcą Mariusza Kamińskiego d/s podsłuchów:))
już oceniałe(a)ś
2
0
Wygrał im wybory, a pewnie ma jeszcze taśmy na pissuardów. Gorący kartofel.
już oceniałe(a)ś
22
1
W sumie to czemu nie, i to teraz, z góry, przed wyrokiem. Ja bym proponował żeby tak awansem ułaskawił jeszcze Macierewicza, Kaczyńskiego i Morawieckiego, całą zbieraninę dublerów i resztę...
@(?'?-'?)?
i na wszelki wypadek siebie też...
już oceniałe(a)ś
3
0
@(?'?-'?)?
Przecież ten Falenta ma już wyrok, tylko nie stawił sie na odsiadkę..
już oceniałe(a)ś
0
0
Moim zdaniem PiS powinien mu stawiać pomniki co najmniej w takiej liczbie jak Lechowi.
już oceniałe(a)ś
9
0
Bezczelność Dojnej Zmiany zaczyna przewyższać Himalaje!
już oceniałe(a)ś
9
0
Oczywiście, że Pan PrezydĘt powinien Falentę uniewinnić. W końcu niczego złego nie zrobił, a wręcz przeciwnie - dzięki niemu Pan Prezes Pan Wolski nareszcie rozwinął skrzydła Dobrej, tfu, Zmiany. Potem niech Pan PrezydĘt uniewinni jeszcze hurtem wszystkich swoich dobrozmiennych kolesi i siebie na koniec też. Po wyborach będzie jak znalazł...
już oceniałe(a)ś
5
0
Kaczyński kazał marionetce Dudzie ułaskawić Falentę. I o.
już oceniałe(a)ś
4
0
Niech na wszelki wypadek ułaskawi siebie
już oceniałe(a)ś
4
0
`