- Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej - mówił Grzegorz Bierecki w trakcie obchodów 9.rocznicy katastrofy smoleńskiej w Białej Podlaskiej. Justyna Dobrosz-Oracz zapytała dziś senatora PiS o znaczenie jego słów i czy zamierza za nie przeprosić. Zobacz, co odpowiedział.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ci którzy sikali na znicze powinni zostać ukaranie obcięciem sikawki, jeżeli okaże się to fake newsem powinni obciąć sikawki tym którzy rozpowszechniają podobne idiotyzmy!!!
  Ps. Ponoć jest ponad 4 000 nagrań "wyczynów" Pi$iej Jaczejki w burdelach Podkarpacia, znaczna ich część jest już część poza granicami Polski. Co pan na to panie feldmarszałku???
  już oceniałe(a)ś
  19
  0
  Co za bufon i patafian! Wrr...
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  A Bierecki chodzi sobie tak na wolności i nic się nie dzieje?
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  A ja uważam, za Polska powinna zostać oczyszczona z pisu
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Skoro są tacy co twierdza, że ktoś sikał na znicze, to stali z boku i patrzyli? Nie reagowali? Może to ich trzeba się z Polski pozbyć? To taka sama prawda jak Matka Boska na szybie.
  już oceniałe(a)ś
  15
  0
  Czy ten Bierecki wie co mówi? Czy słyszał o Hitlerze, o "Mein Kampf" i o Holokauście, o milionach Tutsi wyciętych maczetami przez Hutu, bo "karaluchy nie są godne należeć..." ? Kogo ma Bierecki na myśli mówiąc "Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy"? Kim są ci "my" i jakie są ich plany? Co się dzieje z moim krajem?

  Same straszne pytania, których nie da się wytłumaczyć ani szerszym kontekstem wypowiedzi, ani skrajną głupotą mówiącego. Mam już tylko nadzieję, że to po prostu fake news, ale też pamiętam, że nadzieja jest matką głupich...
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Ja nie sikałam, a oburzenie odczuwam. Ciekawe, co nie, panie Bierecki?
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Sikający czuja się oburzeni. Taki wniosek z wypowiedzi pana senatora. Sikający powinni być ukarani, to mój wniosek. Teraz, czy złodzieje, tacy jak pan senator powinni być oburzeni jak się się ich moralnie wykluczy i odizoluje od naszej pięknej narodowej wspólnoty w pudle? Zreszta uczucia tego pana nie będą mnie obchodziły w tym momencie.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  `