Sensacji nie ma. Trybunał Konstytucyjny uznał, że Sejm obsadził Krajową Radę Sądownictwa zgodnie z konstytucją. Orzekali tylko sędziowie wybrani przez PiS. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego to może być alibi dla rządu, by nie stosować się do orzeczenia TSUE. Taki jest plan? Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Kaczyński et consortes mają pełną świadomość, że są w trakcie przeprowadzania zamachu stanu, dlatego naiwnością jest sądzić, iż odpuszczą z własnej woli.
  Oni przekroczyli już cienką, czerwoną linię i nie mają odwrotu.
  Jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, będą manipulować i przy wyborach, które przecież i na tą chwilę nie będą już w pełni demokratyczne, gdyż pis zadbał o to, aby startujące podmioty nie miały równych szans.
  Tak więc, róbmy swoje, ignorujmy pisią propagandę, nie bójmy się nazywać tego co robi pis zamachem stanu i pamiętajmy, że nie popełnia przestępstwa ten, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem, a porządek konstytucyjny w Polsce jest bez wątpienie takim dobrem...
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  To mi wygląda na słynną scenę z filmu z Jasiem Fasolą: facet w restauracji zaczyna jeść ostrygi, Jaś Fasola, chcąc być lepszy, zaczyna jeść łapczywie, byle szybciej i więcej. Jest już nielicho nażarty, gdy kątem oka dostrzega, że gość krzywi się i odkłada ostrygę: jest śmierdząca i zepsuta! Jaś Fasola jest przerażony, finał znamy.
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Ostatni będą pierwszymi. Nie ma powodu do zwątpienia w działanie TSUE. Szykuje dla Polski porządny bigos z dziczyzną francuską i kiełbasą niemiecką, z bardzo ostrymi przyprawami europejskimi.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  Najniższy Przywódca to "pożyteczny idiota" czy agent Kremla ?
  Bo czyim pionkiem jet mgr Przyłębska to wiadome.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  ZDRADA!, ZDRADA!, ZDRADA!
  Kaczynski I Putin Polske z Unii wykrada.
  ZDRADA!, ZDRADA!, ZDRADA!
  Lej zdajcow przy urnie, racja stanu wymaga.
  ZDRADA!, ZDRADA!, ZDRADA!
  Kaczynski, ?DUD?-a, Macierewicz to Moskwy fasada.
  ZDRADA!, ZDRADA!, ZDRADA!
  (tak sobie nuce do nut wielkiego Maanamu)
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Patrząc na tę kobietę widać ucielestnienie sie powiedzenia Lenina że krajem może rządzić kucharka.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Jak można uznać orzeczenie, skoro prezes TK nie jest prezesem a sędziowie tez wybrani niezgodnie z Konstytucją? Jakie znaczenie prawne mają "wyroki" - wszystko jedno jakie, tego żałosnego towarzystwa wzajemnej adoracji , tutaj skrót TK to nie Trybunał Konstytucyjny a Towarzystwo Kolesiów. Pani Przyłębska nawet na magistra prawa nie zasługuje patrząc przez pryzmat wiedzy i inteligencji, jak zwylke żałosne i żenujące. Swoją drogą jak bardzo bezkrytycznym trzeba być..
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kaczyński byłby idiota gdyby nie wykorzystał tej sytuacji do zakwestionowania ważności spóźnionego wyroku TSUE. Gdyby TSUE orzekł przed polskim TK, sytuacja byłaby inna, a tak - dupa zbita. Pewnie sprawa zostanie umorzona jako bezprzedmiotowa.
  już oceniałe(a)ś
  2
  12
  `