Śledztwo w sprawie wieszania zdjęć europosłów PO na szubienicach znów przedłużono. Tym razem do maja. 'Nie zgromadzono jeszcze pełnego materiału dowodowego, który jest niezbędny do podjęcia merytorycznej decyzji' - oświadczyła prokuratura. PO zarzuca śledczym opieszałość. Europoseł PiS Ryszard Czarnecki nie gani prokuratury. Gani dziennikarzy, że jakoś nie interesowali się umorzonymi sprawami gróźb pod jego adresem. Choć ile ich było, poseł nie pamięta... Co z kluczowymi śledztwami w sprawie mowy nienawiści? Zobacz materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Przepraszam. Czegoś nie rozumiem. Jakich dowodów nie zgromadzili? Jest film. Sprawcy są znani. Co mówili wiadomo, bo nagrane. Co oni jeszcze śledzą? NO ja pytam czego jeszcze potrzeba?
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Przed wyborami do europarlamentu polityczna prokuratura nie kiwnie palcem. Jeśli PiS przegra wybory to śledztwo będzie, jeśli nie to na fali zwycięstwa zignorują wszystko. TKM trwa.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Prokuratura jest kontrolowana przez gang oszustów smoleńskich oraz notorycznych, brutalnych i bezwstydnych przestępców konstytucyjnych, wrogów państwa prawa chroniących polskich neonazistów, którzy będą skutecznie ścigani dopiero po odebraniu władzy Kaczyńskiemu i jego politycznym gangsterom.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Nie chcą stracc swoich potencjalnych wyborców To jes zenada
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Jak mozna inazej nazwac, jak nie grubym slowem, ze jest to beczelne sk...stwo ludzi, ktorzy z partia prawa i sprawiedliwosci. Kooszmarne i chamskie zachowaniie blizniakow od incydentu na ulicy "spieprzaj dziadu" z Lechem Kaczynskim zapocztkowalo te eskalacje przez 96 miesiecznic.
  Ten gnom , ktory organizowal miesiecznice i ktorego nazwiska brzydze siie pisac , jak agent SB Maciarewicz za klamstwa o zamachu powinni teraz odpowiedzieciec za eskalacje za podzial spolecznosci polskiej razem z kosciolem Katolickim, ktory firmowal mszami i krzyem te SABATEY POD PALACEM.
  Kary musza tym razem miec miiejsce nie, jak poprzednio.
  Najgorsza rzecza BYLO ZANIEDBANIE PRZEZ OP-PSl PROCESU w Trybunalu Stanu dla dwoch mafiozow odpowiedzialnyh za smierc pani Blindy ! Za lata 2005-2007!
  Nie zrobiliscie tego sprowadzajac na panstwo kleske rzedow skrajnej prawicy z oszolomem
  J.Kaczynskim.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Dlaczego uczelnie nie odbieraja dyplomow swoim absolwentom prawa za kalanie zawodu?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  prokuratura musi dostac zezwolenie od prezesa pis.Gdzie panstwo prawa ???
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jeszcze parę lat zwłoki, aż PiS doprowadzi do przedawnienia.
  Przecież nie mogą naglić ze skazaniem swych pupili i bojówkarzy.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `