- Ja nie wiem, czy austriacki biznesmen jest w ogóle świadomy co się wokół niego dzieje - tak senator Pęk tłumaczy swój wniosek o postawienie mecenasów Giertycha i Dubois przed Rzecznikiem Izby Adwokackiej. PiS urządza 'polowanie' na obrońców przeciwników politycznych Prawa i Sprawiedliwości. Zobacz rozmowę Justyny Dobrosz-Oracz z senatorem Pękiem.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jakby pan Birgfellner nie wiedział co się wokół niego dzieje, to by nie nagrał Prezesa tyle razy. To inteligentny człowiek, który szybko się zorientował, że ma do czynienia z oszustami.
  już oceniałe(a)ś
  63
  1
  Pan senator zdaje się że czuje swąd, jednak nie zdaje sobie sprawy, że to jego gacie się tlą.
  już oceniałe(a)ś
  54
  0
  Wszyscy nieświadomi, jedyny świadomy, to Pęk.
  Zaraz chyba pęknę, ze śmiechu!
  @stan-bln
  Naprawdę można penc.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Nie, adwokat nie powinien oceniać tego co sie dzieje w kierownictwie prokuratury, bo to polityczne. Powinien patrzeć na wszelkie machloje i wszelkie stronnictwo a potem przyznać im rację, wtedy będzie niepolityczny.
  już oceniałe(a)ś
  37
  0
  Piękne: "Dokumenty są, ale są wątpliwości do wartości tych dokumentów"
  już oceniałe(a)ś
  35
  0
  ON wie w jakie bagno wdepnol,ale sie zabezpieczyl i pisowska mafia moze mu nadmuchac, a smrod rozniesie sie po calej Europie?.
  już oceniałe(a)ś
  33
  0
  To nie była moja ręka. I co mi zrobicie?
  już oceniałe(a)ś
  33
  0
  Czekam kiedy ci mądrale z PiS, wykonujący zadania partyjne tworzenia szumu i przykrywek słownych dla ewidentnych faktów, zaczną "zjadać" swoje języki i przejdą takie metamorfozy jak Michał Kamiński. Chcąc utrzymać się dzisiaj na powierzchni, powoli jednak tracą siły i zaraz zabraknie im powietrza przy tych słowotokach.
  już oceniałe(a)ś
  31
  0
  `