Premier Morawiecki wzywał biznesmena z Austrii, który oskarża Kaczyńskiego o oszustwo, by ten okazał fakturę. Jak się okazało, faktura jest - dotarła do niej 'Gazeta Wyborcza'. Problem w tym, że związana ze środowiskiem PiS spółka Srebrna nie chciała jej zapłacić. Na dzisiejszej konferencji Platformy Obywatelskiej, posłowie wzywali skarbówkę do skontrolowania Srebrnej.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  P. M.Morawiecki zapisał się na kartach historii PL jako pierwszy i dotychczas jedyny premier kłamca skazany prawomocnym wyrokiem. Sprawia wrażenie że do tego rekordu chce dopisać kolejne, pewnie mu się to uda i nie raz nas jeszcze zaskoczy. Kolejnym rekordem jest publiczne zajmowanie się problemami prywatnej spółki, w której skarn państwa nie ma żadnych udziałów. Tego też jeszcze nie robił żaden premier w historii PL. Trzeba przyznać, że w tej dyscyplinie towarzystwo ma równie godne, bo obecny prezydent jest pierwszym strażnikiem konstytucji, który złamał jej zapisy.
  @maks2345
  Powinno być - skarb państwa
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  @maks2345
  Też nie mogę się nadziwić, że takiej "pie..." płacił WBK taką kasę! Przecież ten chłopak nawet kioskiem z gazetami by sobie nie poradził chyba!
  już oceniałe(a)ś
  14
  0
  @jlc60
  A i ja nie mogę się oprzeć wrażeniu, że w całym życiu karierę zrobił na układach, bo nijak nie mogę się w jego działaniach doszukać inteligencji i mądrości.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @jlc60
  nie "chyba" , ale z cala pewnoscia , zarzadzanie nieco wiekszym kioskiem z gazetami , przerastaloby jego mozliwosci "entelektualne" , chyba , ze mialby do sprzedania 2-3 tytuly i nie wiecej jak 15 egzemplarzy ...
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Pis płynie kanałem, opozycja wypływa na szerokie wody... Tylko jak trudny to będzie czas dla nowego rządu,
  posprzątać ten śmietnik historii
  już oceniałe(a)ś
  95
  0
  PiS w końcu dojdzie do wniosku, że Birgfellner robił to wszystko dla nich w czynie społecznym.
  @sunrydz
  Tak dobrze to nie ma. Usługa ma określoną wartość i albo nalicza się wg niej podatki, albo trzeba to potraktować jako darowiznę i też opodatkować.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Pinokio drewnianym słupem.
  już oceniałe(a)ś
  68
  0
  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że Polską rządzi zorganizowana grupa przestępcza w najbardziej dosłownym sensie?
  już oceniałe(a)ś
  65
  0
  Katolik czyli prawdziwy, skazany za kłamstwo piSS-premier
  już oceniałe(a)ś
  53
  0
  Słup to brzmi dumnie. Morawiecki to nie słup tylko przydupas prezesa.
  @dziaduszko
  Jedno nie wyklucza drugiego , bo czy
  przydupas nie moze zostac "awansowany" do roli "slupa" ?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  bez komisji sejmowej trudno będzie ustalić jaka jest rola CBA w tej sprawie, dlaczego odmawia sprawdzenia oświadczeń posłów własnego ugrupowania...po przegraniu wyborów przez pis trzeba będzie powołać komisję i rozliczyc pis za ostatnie lata. Byłoby też dobrze pożegnać dudę, bo ich znowu zacznie ułaskawiać. Chociaż z jego rozumieniem prawa, to tym razem pewnie przygotował ułaskawienia in blanco w odpowiedniej ilośći, skoro już przedtem nie przeszkadzało mu, że kamiński został skazany i musiałby jeszcze apelować i wyrok nie uprawomocnił się. tak się chłopiny spieszyły. W szafach w srebrnej są już pewnie odpowiednie formularze wypełnione przez dudę, na wypadek gdyby chłopak się rozmyśił i na przykład zginął podczas swoich niebezpiecznych misji narciarskich...
  @aliud2018
  Nie wiem, czy w polskim prawie istnieje pojęcie "impeachment". Bo Adrian hak najbardziej podpada, po wielokrotnym złamaniu konstytucji, której przysięgał strzec.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  `