Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzech biznesmenów w województwie łódzkim. Jak podaje 'Wirtualna Polska' zarzuca się im, że w zamian za korzystne warunki kontraktów w spółkach Skarbu Państwa wręczyli pieniądze jednemu z posłów. Nieoficjalnie pada nazwisko Stefana Niesiołowskiego. - Żadnych łapówek nikomu nie dawałem i też żadnych nie przyjmowałem - komentuje sprawę Niesiołowski. Zobacz wideo.
Więcej
  Komentarze
  PiS zachowuje się jak dziki zwierz w potrzasku. Wali na prawo i lewo, po wszystkich. Całe lata zbierali pseudo haki, to je teraz usiłują wykorzystać. Panika, bo koniec synekur się zbliża.
  @nipel
  Dokładnie tak.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @nipel
  jak znam życie to Niesioł lubi se po.... W końcu im ktoś "moralniejszy" tym ... (itd. nudne i stare)

  Natomiast jestem przekonany, że haki obyczajowe, to jedna z głównych broni w walce o świętoszkowaty elektorat. I że służby mają tego w ciul, bo ludzie z innej epoki nie mają zielonego pojęcia co to ta kamerka wbudowana w to urządzenie jest.

  Mam nadzieję, że taki (tutaj dowolny lider opozycji) zakleja sobie plasterkiem, jak bierze się za.. no ten teges.

  Odpalili to teraz, gdy kaczor walczy o życie. Znaczy jest grubo, to i zaczynają lecieć, hehehe, asy, w tej grze.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Ubeckie metody. Sponiewierać i opluć człowieka publicznie, bez żadnych dowodów - niech sie teraz broni.
  już oceniałe(a)ś
  89
  2
  PiS gotów łapanki na ulicach urządzać byle tylko przykryć lewe interesy dewelopera co "odnową moralną narodu" miał być.

  ps. Kto jak to, ale Niesiołowski to poseł którego Kaczyński wyjątkowo nie trawi, bo wali mu prawdę w oczy, od lat, także grubymi nićmi szyte ..
  już oceniałe(a)ś
  74
  1
  PIS przez 3 lata szukał haków na opozycję. Pamiętamy 8-godzinne opowiadanie o tym, ile przestępstw zostało popełnionych przez rząd PO-PSL. Do sądów nie dotarło NIC, więc wyciąga się dęte sprawy, dawno umorzone. Lub nagrane w dobrze znany z Putinowskiej Rosji sposób: łapie się kogoś na przekrętach lub łapówkach i taki za obietnicę bezkarności zeznaje, że to Gawłowski albo Niesiołowski korumpował. Takie sprawy będą wałkowali do wyborów, bo "trzeba wszystko starannie wyjaśnić" a TVPis i rozmaite wPolityce będzie się dławić z oburzenia. A setki trolli będzie miało zajęcie. I na to Kaczyńskiemu potrzebne jest finansowe imperium - żeby propaganda była wszechobecna, no a miliony wyciągnięte ze SKOKów już się kończą, a haracze, które muszą płacić rozmaite "panie dyrektorki za 60-70 tys miesięcznie" jak widać nie wystarczają.
  @behemot.02
  Panie "dyrektorki" ja je nazywam PiS-teczki, bo obnoszą jakieś teczki prezesa, nie płacą haraczy, po prostu są "paniami do towarzystwa", a dlaczego tak drogo, bo są nadgodziny i praca w godzinach nocnych...
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Aktualnie w pisowskim państwie można postawić zarzuty każdemu, w każdym momencie. Dyspozycje przychodzą z Nowogrodzkiej i machina rusza (CBA, Ziobratura, Sądy Robotnicze, PiSkus, TVPiS, EPiSkopat).
  @rozliczymy_to_wszystko
  Dokładnie
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Trzeba przyznać, że Niesioł jak na starca ma dużo wigoru. Jego wystąpienia w sejmie są bardzo
  "elektryczne". Jeśli na siły na dziki seks z trzema panienkami a potem na pełne ekspresji wystąpienia
  sejmowe, to mój podziw wzrasta. Odwrotnie niż prezes, ten powłóczy nogami i mamrocze swoje
  mantry. Ożywia się tylko, kiedy ma obrazić połowę Polaków, jak wiadomo bez żadnego trybu.
  już oceniałe(a)ś
  43
  23
  Niesiołowski i te wyimaginowane zarzuty. Zaistniales osle Ziobro.
  już oceniałe(a)ś
  10
  2
  PiS walnął w ścianę więc tłucze jak popadnie. Miernoty.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1