Wniosek do sądu o rejestrację nowego Ruchu to ruch bez uprzedzenia. W zeszłym tygodniu złożył go europoseł Mirosław Piotrowski, zaufany współpracownik ojca Rydzyka.
Ruch Prawdziwa Europa miałaby powalczyć już w eurowyborach. W jego szeregach ma się znaleźć między innymi były minister Jan Szyszko i Anna Sobecka. Ugrupowanie naprawdę powstanie, czy to forma nacisku na PiS?
Justyna Dobrosz-Oracz zapytała 'ulubieńców' redemptorysty i liderów partii rządzącej. Zobacz materiał.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Niech sobie skoczą do gardeł. Widowisko bezcenne!
  @caro
  Oj chyba nie...Raczej Kaczorek nie będzie chciał dopuścić, żeby to się w ogóle urodziło=obieca Grzybowi z Torunia jeszcze więcej, a właściwie da, bo czas obiecanek się skończył. Da np całkowity zakaz aborcji.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Nie cieszyłbym się za bardzo. Zły pieniądz wypiera dobry pieniądz - tak jest zawsze. Przypuszczam, że toruński belzebub chce po prostu więcej ugrać. Teraz się pokłócą, w wyborach europejskich się policzą, a do parlamentarnych pójdą razem, będzie tylko na listach więcej tępego kruchcianego betonu.
  @milleniusz
  Znamienne, że autorem tego prawa jest Kopernik...
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @milleniusz

  Dokładnie tak.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Prawdziwa Europa???
  W Średniowieczu nie mieliby konkurencji...
  @liberator
  Bo nie maja. Oni tam caly czas sa.
  I jak tu sie dziwic, ze nie rozumieja dzisiejszego swiata, tylko w glowach im jakies krucjaty?
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Bałwochwalcze uwielbienie rydzyka spowodowało u mnie odruch wymiotny. G...o mnie obchodzi ze pis śpiewa pieśni wielbiące swojego ojca, po nich tego można się spodziewać. Ale jeżeli episkopat do cholery nie zrobi czegoś żeby te koreańskie rytuały zlikwidować to z tym całym pedofilskim szambem które z kościoła chlusta na dodatek, to mogą już zaczac zamykać drzwi. To jest ostatni dzwonek. Czy oni zdają sobie sprawę jak wielu ludzi jest po prostu tym zdruzgotanych? Kościół dziś reprezentuje chciwość, obłudę, bandytyzm. Jak to się ma do Ewangelii?
  @ont
  Ech... A czymże różnią się te rytuały, od rytuałów będących standardem w trakcie pielgrzymek JPII? Toż to było bałwochwalstwo w najczystszej formie. Kult papieża-polaka, to jeden z fundamentów polskiego Kościoła. Wiara w to, że episkopat ni z tego, ni z owego rozpocznie tu jakąś rewolucję, jest z deka naiwna...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Łubu dubu, łubu dubu, kto jest prezesem naszego klubu?
  @ku_spoleczenstwu_otwartemu
  jak to kto - Muchomór !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wiatr został zasiany
  już oceniałe(a)ś
  9
  0
  Ruch Prawdziwa Europa powstaje z nominatów Radia Maryja,TV TRWAM oraz z ultra prawicowych przedstawicieli publikatorów z błogosławieństwem o.Rydzyka.
  Inicjatywa zorganizowania tego Ruchu została powierzona Europosłowi Mirosławowi Piotrowskiemu z zamiarem docelowego przekształcenia PiS w partię typu niemieckiego CSU..
  To moim zdaniem długo falowa inicjatywa startująca na początku do Parlamentu Europejskiego z list wyborczych PiS z uwarunkowaniem wpisania kandydatów tego tworzonego ugrupowania na gwarantowanych pozycjach z listy do P.E.
  Jarosław Kaczyński będącym w emerytalnym wieku ze słabnącym zdrowiem, chcący zagwarantować po sobie następcę Szefa Partii będzie przyparty do muru przez O.Rydzyka, który przyczynił się w/g jego własnego oświadczenia do zwycięstwa prawicowego bloku wyborczego w wyborach parlamentarnych do Sejmu i Senatu.obecnej kadencji,
  Drogą ewolucji będziemy mieli do czynienia z prawicowym ruchem chrystianizacją Europy
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  To jest ustawka, by opozycja myślała, że nie musi się zjednoczyć. W ostatniej chwili ta "partia Rydzyka" nie wystartuje w wyborach, a podzielona opozycja demokratyczna zostanie z ręką w nocniku. I Kaczor x Rydzykiem znów wygrają, a po drodze t"Trybunał Przybledskiej", aby "pojednać obóz prawicy" zdelegalizuje aborcję z powodu uszkodzeń płodu.
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  `