Tak nie zareagował jeszcze żaden z mianowanych do Sądu Najwyższego. Po spotkaniu próbowaliśmy zapytać nowych sędziów, dlaczego legitymizują rewolucję. Skończyło się tak.... Materiał Justyny Dobrosz-Oracz.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zwróćcie uwagę, jaki żelaznym charakterem wykazał się nowomianowany Sędzia Sądu Najwyższego d. adwokat Adam Redzik bohatersko wycofując się (00:03 do 00:08 prawa część ekranu) na z góry upatrzone pozycję na widok zbliżających się dziennikarzy. Niestety, ostatecznie wróg dopadł naszego bohatera (od 0:33). Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że ów Wallenrod poświęcił się dla dobra wspólnego! Jakże to pokrzepiające! Swoją drogą, czyż to nie urocze, że dożyliśmy czasów, w których ludzie wstydzą się powołania do Sądu Najwyższego :-)
  już oceniałe(a)ś
  113
  0
  Ledwo sprzedał się partii, a już wrzeszczy i chce dyscyplinować dziennikarkę... I jeszcze to prostackie "proszę PaniĄ"... To ma być sędzia SN???
  @kubadziu
  ten pierwszy, który kłócił się z dziennikarką, to Janusz Niczyporuk, drugi - Adam Redzik, na KUL-u zajmuje się historią prawa, bardzo pożądaną w SN, jak widać
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @Pif
  Właśnie przeczytałem, że Janusz Niczyporuk jest związany z UMCS, moją uczelnią. Szok, co za dno...
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @kubadziu
  prosić panią, to można do tańca, w języku polskim mówi się Proszę Pani
  już oceniałe(a)ś
  8
  0
  Mam nadzieję, że gdy w Polsce przywrócone zostaną rządzy prawa, łajdacy wspierający notorycznych, brutalnych i bezwstydnych gwałcicieli najwyższego polskiego prawa zostaną stosownie ukarani. Prawnicy, którzy zostali wspólnikami przestępców konstytucyjnych powinni zostać pozbawieni dożywotnio prawa do wykonywania swojego zawodu.
  już oceniałe(a)ś
  76
  1
  0:52 "nie ja decyduję, naprawdę" nic dodać, nic ująć.
  już oceniałe(a)ś
  54
  1
  Pan Adam Redzik-przestraszony? Zdradził ślubowanie adwokata. na pohybel.Tyle w temacie.
  już oceniałe(a)ś
  51
  1
  Dzięki, pani Redaktor za robotę! Przy okazji: nie mogę zrozumieć, przy całym wsparciu dla dotychczasowych sędziów SN, jak to możliwe, by na ścianie tak ważnej instytucji wisiał krzyż. Nie mogę pojąć, jak Prezes SN mogła wyrazić na to zgodę.
  @logorrea
  Polskę ukrzyżowano ciemną nocą, zawieszając po pijaku krzyż na sali sejmowej. I nikt tego nie może (a raczej nie chce) ruszyć, bo w tzw. międzyczasie zrobiła się z tej samowolki "tradycja".
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "nie ja decyduję" i ta zbito-psia skulona postawa...
  "wykonywałem tylko rozkazy" - pewnie powie za parę lat
  już oceniałe(a)ś
  12
  1
  Krzyczący Bożogrobowiec ...
  już oceniałe(a)ś
  11
  1
  `